Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elromlott az elektroncső?

Elromlott az elektroncső?

Figyelt kérdés
Kb fél éve kaptam egy Soundking AK 30 GDR típusú gitár erősítőt, (tudom, nem jó márka, rossz minőségű stb de erre már én is rájöttem azóta) elvileg csöves előerősítő van benne. Ma amikor játszottam rajta, hirtelen elment a hangja. Előtte nem volt semmi sercegés, nem volt zajos vagy tompa, teljesen jól működött. Most maxra tekerem a hangerőt akkor nagyon halkan nagy rossz minőségben hallatszik valami. Szóval az elektroncső romlott el, vagy az egész erősítő kuka?

2016. aug. 30. 20:12
 1/3 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy az egész erősítő kuka.

Valami elromlott benne, lehet például a cső is.

Azt könnyű cserélni és pár ezer forint 1 db cső, próbáld ki, ha megér annyit neked.

2016. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor veszek hozzá új csövet aztán vagy jó lesz vagy nem...
2016. aug. 31. 10:08
 3/3 anonim válasza:
Branyek.. vidd szervizbe, hogy vizsgálják meg. :D Lefullad a kocsid, és elmész olajat venni? Majd beletöltöd oszt vagy jó lesz, vagy nem.. esetleg kuka? Ember... xD Ennél kicsit komolyabban.. :D
2016. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!