Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti örültök annak, hogy a One...

Ti örültök annak, hogy a One Direction kora véget ért?

Figyelt kérdés
+ Szerintetek azok, akik szerint a 1D volt a legjobb együttes, hallották már valaha a Beatles-Zeppelin-Queen-Sabbath-Pink Floyd ötösről?

2016. szept. 2. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
56%
Én örülök meg nem is. Egy ilyen szemét "zenekarnak" vesznie kellett, de most ha széthullott és külön fogják folytatni (nem tudok róla semmit) akkor annak már ne mfogok örülni, hogy 1 szemét helyett lesz 4 vag y5 nem tudom mennyien voltak. Fogják folytatni? Remélem nem. Vesszenek.
2016. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
73%

Justin Biebernek meg a média által felfuttatott kis k*cs*gok korának kellene véget érnie....

Meg Nicki Minaj-nak...Milyen K. K*urvas hangja van már...

2016. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
83%
Véget ért? Nem tudok róla, de ha igen, akkor is... nem mindegy? Jön majd valami más szar helyette, nem fognak Pink Floydot meg Radioheadet hallgatni az emberek (az átlagra gondolok).
2016. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
85%
Nem lett teljesen vége, hiszen még mindig ,,együtt vannak" mindössze az egyik tagot konkrétan kirúgták... A helyzet csak annyi, hogy már nem felkapottak.
2016. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Meeg "szünetre" indultakmár több hónapja
2016. szept. 2. 21:06
 6/58 A kérdező kommentje:
Meg "szünetre" indultak már több hónapja...
2016. szept. 2. 21:07
 7/58 anonim ***** válasza:
74%
De akkor szakítottak vagy mi? ha jól tudom meleg kapcsolatban van az összes. VAgy csak volt?
2016. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttek, hogy mostantól egymáséi helyett, másoknak a falloszára lesznek rátapadva.
2016. szept. 2. 21:28
 9/58 anonim ***** válasza:
77%

Örülök,hogy vége. Mert így már nem hallom hogy róluk beszélnek mindenhol.


És ideje lenne, hallgatniuk pl: a Queen zenéit :3

Elszomorít,hogy sokuk még csak nem is hallott a QUEEN-ről.

2016. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tök mindegy. Eddig is csináltak már jó számokat, azok még elérhetők. Őket nem nagyon követtem, mert nem tartottam őket olyan jónak. Ebből a kérdésből tudtam meg, hogy feloszlanak , vagy valami. Pár jó számuk van, de azok tényleg nagyon ütősek.
2016. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!