Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek a Pokolgép számai...

Nektek a Pokolgép számai miket mondanak? Milyen szavakkal tudnátok jellemezni őket?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Elcsépelt, idejétmúlt, béna. Bár szerintem már a '80-as években is közhelyesek voltak a szövegeik. Ócska ponyvametál.


Hadd kérdezzek vissza. Gondolom fiatal gyerek vagy. Mégis mitől érdekes egy mai fiatal számára egy hatvan éves, prosztatagondoktól szenvedő Kukovecz Gábor jellegű arc? Hogyhogy érdekel még bárkit is a Pokolgép, pláne új embereket?

2016. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én inkább azt hallgatom, hogy a becsületről, hűségről, tiszteletről, kitartásról énekelnek egy dalban minthogy b*szásról, fűről és egyéb erkölcstelen dolgokról.


Egyébként 16 éves vagyok, nem vagyok semelyik vallásnak sem a híve és nemzeti radikálisnak vallom magam.


Kukovecz 57 éves és még ma is ismeri jó pár ember. Majd megnézem a maiakból mi lesz 40 év múlva.


Pokolgépen kívül hallgatok még régi bandákat, de az újabb Nemzeti Rock/ NS metál/ metál zenekarokat is szeretem.


"Tökfej nem leszek,

Van belőle elég.

Tökfej nem leszek,

van belőle elég."

2016. szept. 3. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek a szövegei. Zeneileg elsőosztályú. A Pokolgépből született minden magyar heavy metal zenekar.
2016. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Már bocsi, de 16 évesen még semmit sem tudhatsz a nemzeti radikalizmusról.
2016. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valóban? És ha azt mondom, hogy a családom összes tagja ilyen nézeteket vall, és így nőttem fel?


Annak idején (most is) csináltak olyan mozgalmakat amelyben csak olyan tizenévesek voltak, akik nacionalista eszméket képviseltek.

Régi példa: HJ Mostani példa: HVIM

2016. szept. 4. 15:11
 6/13 A kérdező kommentje:
Azoknak mondjad ezt a szöveget, akik 16 évesen a Hazáért estek el a frontvonalon.
2016. szept. 4. 15:12
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
A radikalizmus az sokkal többet szokott ártani, mint segíteni a problémákon. Gondolom a család a Jobbikra szokott szavazni, igaz?
2016. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Rosszul gondolod, a család nem támogat egy pártot nem a jelenlegiek közül.

A Jobbik néppártosodott, miért szavaznának rá? Nem teljesen mindegy, hogy Fidesz vagy Jobbik? Ugyanaz a két párt, csak más a nevük...


A radikalizmus többet árt mint segít? Igaz az ellenfeleknek vélt személyek szemszögéből.

2016. szept. 4. 15:41
 9/13 anonim ***** válasza:
És mégis kik az ellenfelek? A zsidók? A liberálisok? Az amerikaiak? Nem tűnik fel neked, hogy a radikálisok legtöbb ellensége csupán ellenségkép?
2016. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Szomorú, hogy ilyen hamar sikerült elterelni a szót a Pokolgéptől a nemzeti radikalizmus felé, pedig ahhoz semmi közük.


Egyébként számomra is éppen a szövegek jelentik a zeneileg egyébként kiváló Pokolgép gyenge pontját. A sokszor valóban értékes gondolatokat is olykor elég esetlenül fogalmazzák meg. A régi és újabb lemezeknél egyaránt ezt érzem.

2016. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!