Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vintage V100-as modellem van,...

Vintage V100-as modellem van, de amikor letekerem a potmétert, nagyon csúnyán zúg az erősítő. Ez a hiba csak az enyémmel áll fenn, vagy a tiétek is ilyen?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem zúgott, már eladtam mert nagyon nem jött be ez a gitár
2016. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bok Globule válasza:

Valószínűleg hálózati zaj, földzaj. Próbálj ki más konnektorokat is. Ne dugd elosztóba az erősítőt, válaszd külön a többi elektronikus eszköztől. Általában ezek ilyen zajos kütyük, főleg otthon, lakásban. Próbáld ki az erősítőt egy olyan helyiségben, ahol nincs semmiféle elektromos berendezés és, ha ott nem zúg, akkor valóban hálózati zajt vesz fel. A gitár elektronikáját érdemes átnézni, a földeléseket, kötéséket, lehet le van szakadva egy kábel vagy nincs rendesen bekötve. Neten vannak infók erről, hátha segít valamit megérteni a dolgot https://www.youtube.com/watch?v=Nakpj_Mee0Q

Üdv!

2016. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is V100 van. Semmi gond nincs vele, kifejezetten jó hangszer. Előzőnek igaza van. Általában a hálózati zaj okozza.
2016. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előzőleg Stagg-ot használtam, az érdekes módon nem zúgott, akkor felveszem a kapcsolatot szerintem a hangszerbolttal, ahonnan vettem.
2016. szept. 10. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is brumm van ha halkítom a gitár potméterét. Érdekes módon csak a regent kombómba dudva, a komolyabb csöves fejjel semmi gond nincs. Ezért én is a földelést okolom de a gitárban is lehet hogy valami hurok van kötve. Ja és nekem stratóm van V6.
2017. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!