Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a twenty one...

Mit gondoltok a twenty one pilots-ról?

Figyelt kérdés

##lovetwentyonepilots
2016. szept. 17. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van néhány nagyon jó számuk. Én a Ride-ot, és a Stressed Out-ot szeretem.
2016. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon szeretem őket <3. Tyler hangja kib*szott jó, és Josh dobolása is. A zene szövegekről csak annyit, hogy nekem teljesen átjönnek Tyler érzései. Egyszerűen felismerem magamat a zenékben..mintha rólam írta volna némelyik zenét :D Szóval..érdemes hallgatni tøp zenéket :3
2017. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Szar, ócska tucatzene, amit valamiért a popzsenik a rockba osztanak be. Semmi köze a Rockhoz. Maradjon meg a maga kis Hip-Hop bagázsánál.
2017. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
kedves #3! ha nem tetszik sajnálom:( de csak a stressed out, heathens és ride kapott ilyen pop-szerű hangulatot. ha nem annyira szereted a pop-ot, hallgasd meg mondjuk a friend, please-t szintén tőlük.
2017. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves 3. válaszoló!

Tudom régi már a válasz, de kérlek írd le, hogyan is érted a tucatzenét? Csak mert a twenty one pilots nagyon nem tucatzene:D

2018. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a legjobbak mint én majd pár év múlva.
2023. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!