Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Borítókép eltávolítása mp3...

Borítókép eltávolítása mp3 tag segítségével, miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Van egy album aminek a borítóképe nagyon pixeles, találtam a neten egy nagyobb felbontású képet, erre szeretném kicserélni. Mp3Tag-et használok az ilyen műveletekhez de valamiért ennek az albumnak a képét nem tudom eltávolítani. Kijelölöm a zenéket, alul a kis képre jobb egérgombbal rákattintok, Borító eltávolítása, majd pedig lementem. Az mp3tagben el is tűnik a kép, de ha hallgatom a zenét továbbra is ott van a kép.

2016. szept. 18. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a zene mappájában benne maradhatott... vagy ha nincsenek az id tagok teljesen kitöltve akkor lehet, hogy automatikusan hozzárendeli onnan, ahonnan megmaradt (másik számból, mappából esetleg).


Próbáld ki úgy, hogy kimásolod egy üres mappába azt az egyet és ugyanúgy cseréld le a jobb minőségűre a cover-t. Ha így sem jó, akkor passz.

2016. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha csak simán kint vannak az asztalon a zenék akkor jó, de ha 1 mappában vannak akkor egyből visszavált a régire, de mind1 mert a telefonomra akartam rárakni mert idegített hogy nagyon pixeles volt, és most nem raktam őket 1 mappába ugyhogy most így jó :)
2016. szept. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!