Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Velemenyek errol a rap videomrol?

Velemenyek errol a rap videomrol?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 28. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Irritáló.
2016. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert? A negativ kritikat is turom.. johet amit gondolsz? Miert gondolod ezt?:)
2016. szept. 28. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően elfogult vagyok a rap zenével kapcsolatban ezért a véleményem nem ad annyit a latba.

Szóval az első ami zavart az a mozgás igazából provokatív.

a káromkodós rész is eléggé hozta a "Bu*i ge*i bu*i ge*i" stílust ami a rap műfajon belül eléggé alul van. A hangminőségbe inkább nem kötök bele mert nyilván nem telik mindenkinek stúdió szintű felszerelésre :)

Egyébként érezhető volt benne a társadalom kritika "mert ez a nemzet nagy férgeket nemzett" bevallom ez a rész még tetszett is :D Ami még nagyon negatív tényező volt hogy volt amikor nem értettem mit mondasz ezért nem is jöttem rá igazán hogy most miről is szól ez az egész. Hangsúlyozom alapból nem szeretem a rap zenét ezért a véleményem már alapból nem ér annyit de igyekeztem minél kevésbe elfogult lenni. Szóval nekem ezért nem tetszett.

2016. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:) hat amugy en ket csunya szot szamoltam benne.. beszartam(ne ertsetek felre) es baszott ami 3x mondtam mert ismeteltem a sort:) studioba jarok.. van rendes zenem.. csak most unatkoztam otthon.. xD
2016. szept. 28. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2016. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tucat... Miert hallgatna bárki teged amikor a rapnek ezen ágát már jol kicsontoztak? En nem hallgattam vegig de 10mp elég volt hogy rájöjjek, ezt mar hallottam millioszor, csak mástól es más badumm tsss "dirty minden" ug alapra... lehet benned fantázia, csak amíg ezt a reg lejárt hangzást csinálod, addig a kutyát sem fogod erdekelni. Es ez nem kotekedes, tanács ;)
2016. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudod akitenyleg rapper az leszarja hogy mi szamit kozhelynek. nekem nem kene rajongo tabor.. es maradok a sajat eletem eloadasanal.. mert csak ehez ertek.. akinek tetszik hallgata.. akinek nem az nem
2016. okt. 18. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy nem érdekli egy rappert sem ,hogy mi cliché? Nézz utána a cliché szó értelmezésének ,mert szerintem nagyon félre érted.
2016. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tomeg cucc..elcsepelt szar.. it kell meg a klisensorolni? Marmint, hogy egy adott szemelynek mi szamit kozhelynek.. ha nem hazudol a szovegben.. es ertelme is van, akkor miert ne csinalhatnad? Tupac is megmondta.. arap egy erzes ami a sziveden keresztul a szdon jon ki.. :))
2016. okt. 25. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!