Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amikről a magyar rapperek...

Amikről a magyar rapperek énekelnek, azokat komolyan megcsinálták?

Figyelt kérdés
Az utcán élést, drogokat, verekedéseket abszolút elhiszem, hogy igen, de azokat a szövegeket nekem, aki nincs annyira tisztában az életükkel (ezért kérdezem) nehéz elhinni, hogy szétdaraboltak meg rendszeresen megkínoztak, megöltek embereket, akivel csak konfliktusuk volt beleeresztettek egy tárat, vagy hogy a környékük összes csaja megvolt nekik, ezek tényleg igazak?
2016. okt. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, ez mese! Még az amerikaiakra sem igaz, nemhogy a magyarokra. Még az utcán élés sem igaz, onnan már nem állna fel egyik sem. Nyilván ne vegyük egy kalap alá az összes magyar rappert, ahány ember annyi féle, de max egy kis drog meg kocsmai verekedés, hőzöngés.

Van egy videó, amiben Coolio eljön Magyarországra, mert el akar venni egy magyar lányt feleségül és a tévé összehozza Dopeman papával, aki kiviszi a nyóckerbe meg meséli neki a nagy gettótörténeteket, amik csak a fejében léteztek, Coolio meg kiröhögi. Priceless.

2016. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni, de azért az amerikai rapperek nem olyan nyamvadtak, tehát nézd meg Eazyéket, drogból szerzett pénzből volt meg a lemezre a pénz.Ott pedig ha drogot árulsz, valszeg nem kevés balhéban vagy benne.
2016. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 azok más idők voltak, ma már Amerikában sem igazak ezek, vagy ha van olyan azt kb nem ismeri senki csak ők maguk
2016. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik rapper egy kamu fos. A szövegek semmit mondóak, az alapok se érnek semmit... Szerintem ebből le lehet vágni hogy nem csinálták meg azokat a dolgokat amiket ugatnak...
2016. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!