Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy zenét. Az eredeti...

Keresek egy zenét. Az eredeti angolul van. De megcsinálták magyarul is és engen a magyar változat érdekelne. ötletek?

Figyelt kérdés
mèg règen hallgattam olyan kb 2006-09... az eredeti szám angolul van ès egy pasi ènekli se az előadót sem a címèt nem tudom... ès ugyan ezt a számot megcsinàlták magyarul is... ès a magyar vàltozatát keresem. Annyira emlèkszem, hogy maguarul is egy pasi ènekelte szerelemről szólt vmi olyasmi hogy a csaj otthagyta ès vagy könyörög èrte vagy èppen jo ugy neki... nem tiszta már az emlèkezetem... pörgös akkori diszkos szám volt... persze a magyar változatát nem vertèk nagy dobra... es nem is hiszem hogy sokan ismeritek csak rohadtul idegesít hogy nem jut eszembe... gondolom az èrzès ismerős...de azèrt ürülnèk ha valaki tudna nekem segìteni

#zene #magyarra fordìtva
2015. febr. 15. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Simply a love song?

Csak ezt ismerem ami ilyesmi de a magyart azt hiszem nő énekli.

2015. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos nem ezt keresem :/
2015. febr. 15. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!