Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Ti mennyi idő alatt tanultatok meg alap szinten gitározni?

Napi mennyi gyakorlással és tanárral vagy egyedül?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, zene, zeneiskola, gitár oktatás, gitározás, hangszer, tanulás, iskola, tanár

2016. okt. 8. 11:10  Privát üzenet  

A válaszok
Waff nevű felhasználó válasza:

Ez egy nagyon relatív dolog. Első körben felmerül a kérdés, kinek mi számít alapszintnek? Mert erre sincs konkrét szabály. Tegyük fel, hogy ez esetben az az alap, hogy egyszerű, néhány akkordos dalt, lassú tempóban elpötyögj. Újabb kérdés merül fel: mennyi időt tudsz gyakorlással tölteni? Ennek függvényében lehet nagyjából megsaccolni. Mondjuk napi 1 óra gyakorlással, 3-4-5 hónap alatt, viszonylag megtanulhatóak egyszerűbb dalok (néhány), úgy hogy a környezeted is hallja h mit játszol, nem csak te :)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. okt. 9. 06:51 Privát üzenet
Én egyedül internet segítségével kb. napi 3-4 ora (átlagba) gyakorlással 4hónap alatt jutottam hallgatható szintre

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. okt. 9. 09:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudok hasonló rap alapokat szerezni?
Ismeri valaki ezt a számot?
Akik társadalomismeretből emelt érettségiztek! Sokat tanultatok a szóbelire? Egyáltalán kell, vagy lehet erre tanulni, vagy elég a józan ész és a nagyon alap dolgok?
Kezdő gitáros vagyok, elektro akuszitikuson játszom, ti miket tanúltatok meg első számnak? Én inkább rockos fajta ( skillet, three days grace) lány vagyok, az alap akkordokat ismerem.
A suliban csicska-avatóra kell egy "dicsőítő" számot írnunk a 11. -eseknek. Milyen zenei alap lenne jó rá?
Valaki készítene nekem karaoke változatot a Margaret Island Feszt szerelem cimű dalából?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!