Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti jártatok már a Kazán...

Ti jártatok már a Kazán Mulató nevű szórakozóhelyen? Milyen a hely? Zene? A társaság milyen összetételű?

Figyelt kérdés

#zene #Budapest #mulatós #mulató #mulatós szórakozóhely
2016. okt. 10. 19:59
 1/3 runner92 válasza:
Én voltam! A hely elég retro stílusú, nekem nagyon tetszik, élőzene megy, retro és mulatós egyaránt. Ilyen még egy nincs a városban. A társaság 25-től fölfelé, nagyon kellemes, jól szituált (csak HUN) emberek. ;)
2016. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fega85 válasza:
Jártam ott. Igazán nagyon szuper. Élőzene van. Es a környezet nagyon stílusos. A személyzet nagyon jó fej.
2016. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márk82 válasza:
Igen már kétszer is voltam, először a nyitó bulin még nyár elején, ahol Nótár Mary volt a fellépő és Kocsis Janika biztosította az élőzenét, aki főleg mulatós zenét játszott. Két hete voltam újból már sokkal több zenét játszottak a retro, disco, rock & roll műfajból. A hely félszuterén kétszintes a stílus a 70-80-as éveket tükrözi. A korosztály az vegyes volt 20-40 év közötti magyar emberek
2016. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!