Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kell koncerten a dohányo...

Miért kell koncerten a dohányosoknak középre furakodni, majd húszpercentként rágyújtani?

Figyelt kérdés
Mostanság sok szabadtéri koncerten voltam, egyik sem volt hosszú, 1-1,5 órásak voltak. Mindegyiken elég sokan voltunk, jó nagy volt a tömeg, gyerekek is voltak bőven. Nem volt olyan koncert, ahol nem gyújtottak rá a közelemben legalább hárman-öten. Engem ez elmondhatatlanul dühít. A dohányosok miért kényszerítenek rá másokat arra, hogy a büdös és rendkívül káros dohányfüstjüket belélegezzék? Én nem dohányzom, de nem is szóltam soha a dohányosok ellen. Komolyan mondom, h most viszont elérték, h olyan dühös legyek, h megforduljon az a fejemben, h kicsavarjam egyik másik kezében a cigijét és elnyomjam a homlokán.

2016. okt. 12. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

tedd azt...

hiába jössz gyakorira hisztizni, attól még semmivel nem lesz jobb, énis utálom ha vki idepöfékel, ha tehetem arrébb megyek mert felesleges ezért lecsukatni magam, mert ma már úgyis az lenne a vége :')

2016. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti, szimplán érdekel, hogy csak engem idegesít ez ennyire, vagy másokat is? Esetleg van-e rá vmilyen szabály, ami tiltja a dohányzást. Ez az oldal nem akadémiai értekezések céljára szolgál, nem hinném, hogy a kérdésemmel bármi probléma lenne. Nem gondolom azt, hogy az a helyes felfogás, h én állok arrébb, h vki mellettem kényelmesen dohányozhasson, talán annak kellene arrébb mennie, aki dohányozni szeretne, ha pedig tudja, h annyira erős dohányos, h nem bír ki egy órát sem anélkül, h rágyújtana, akkor pedig ne menjen be a tömeg közepére.
2016. okt. 12. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
De, pontosan ez a hiszti.
2016. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megint hisztizel, nem hiszed hogy neked kéne arrébb állnod? és erre az a megoldás hogy gyakorin megkérdezed mások véleményét? növessz tököt és szólj oda vagy csinálj valamit ha nem tetszik
2016. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
indítványozd légyszi, hogy tiltsák be a cigarettát, sőt, minden dohányosnak akasztást! :D Most komolyan, szabadtér, nem is értem a problémát :D:D jó hogy nem az a baj h a szomszéd cigizik, és látod a füstöt az ablakból :D
2016. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!