Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen magyaros-mulatós-bulis...

Milyen magyaros-mulatós-bulis zenéket ismertek?

Figyelt kérdés

Olyan számot keresek, amiben van magyaros ritmus, hegedű, dallam, bármi.... és lehet egy-két néptáncmozdulatot belecsempészni a táncba, viszont mai és táncolható. Tehát nem az a sima falusi szám, hanem mondjuk átdolgozás, vagy tejesen modern szám, csak elemeiben kéne hogy benne legyen a magyaros ritmus. (Táncon erre szeretnénk lányokkal táncot tanulni. Lenne masni a hajunkban és forgós szoknyánk, viszont modern táncolunk...)

Bocsi, ha így zavaros a leírás. Bármi, ami eszetekbe jut ezek alapján, linkeljétek be, hátha :)

előre is köszönjük!



2016. okt. 15. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá Zelenák Krisztiánra youtubeon, szerintem nagyon jó. Pl ha nem kifejezetten mulatós szövegű zenét akartok, átdolgozta ilyen stílusba Horváth Tamástól a Tűnj el című számot.
2016. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Meghallgattam, és rájöttem, hogy a mulatós szót nem kellett volna írnom. Igazából ez teljesen mulatós nekem.


inkább ilyesmire gondoltunk: https://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A


csak valami magyarosabb stílusban.

Viszont köszönöm a válaszodat!!!

2016. okt. 15. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Edvin Marton, Lajkó Félix, Nox, Kerekes Band, Balkán Fanatik, ezt meg most találtam: Goulasch Exotica.

Sajna nem mindegyik instrus, de ennyi számból már csak összejön valami.

Javaslom a Spotify-t keresgélésre, kicsit egyszerűbb, mint Youtube-on.

2016. okt. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!