Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen zenéken nőttetek fel?

Ti milyen zenéken nőttetek fel?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy én miket szerettem/hallgattam régebben :)

Hupikék törpikék

Republic

Hooligans

Torres Dani

Good Charlotte

TNT

Ad studio

Lola

Tankcsapda

Alvin és a mókusok

Groovehouse

Majka

Machine mouse

Backstreet boys

Dj Szatmári feat Jucus

Josh és Jutta

Mr President - Coco jambo

Ketchup song


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de rengeteg van még. Sajnos vannak olyan számok aminek sem az előadóját, se a szám címét nem tudom de rengetegszer adták kiskoromban a rádióban :D

Ezek olyanok amiket olyan 5-12 éves korom között hallgattam.

19/L


Kort és nemet írjatok! :)


2016. okt. 17. 16:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%

Wu Tang Clan, Tupac, Notorious B.I.G :D:D:D ilyesmi tehát szinte csak rappen..nyilván a republic a hasonló örökzöldeket még az is hallotta a ki süket kb.

Mondjuk én már vén róka vagyok 24 éves férfi:D


De amúgy amit te leírtál listát az összeset ismerem...

2016. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én 11 éves korom óta Hooligans rajongó vagyok, aztán jött a Good Charlotte és a Green day. Meg hallgattam még TNT-t, Krisz Rudit, Groovehouset, Crystalt, Kozmixot. A kedvenc számaimat a mai napig hallgatom tőlük. Szép emlékek.

23L

2016. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Valami hasonlóakon, ami a rádióba ment. Főleg a Danubiuson.:D De ezen kívül olyan zenéken ami amerikai rap volt, csak drága volt a cd akkoriban igazán, meg kevesen írtak.

Még emlékszem 2003-ban a "Ketchup song"-ra táncoltunk farsangon, mekkora égő így visszagondolva.:D

23F

2016. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Hétköznapi Csalódások, Beatles, Balaton, PUF, ETA, Európa kiadó, Mosoly, CPG, KontrollCsoport
2016. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 piriiiii ***** válasza:

5-10 éves korom között Hupikék törpikéken, Noxon, aztán kamaszkoromban Ákoson, magyar rockzenekarokon (P.Mobil, Hobo, stb), Besh o dromon és klasszikus rockon (Doors, Stones, Led Zep, ZZ top és társaik). Azóta tovább finomodott az ízlésem és nyitottam.

19/L

2016. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Először olyanokon, hogy:

Tankcsapda, Akela, Osszián, Depresszió, Pokolgép, Metallica, ACDC, Black Sabbath, Red Hot C.P., Marilyn Manson...


Aztán olyanok jöttek, hogy:

Eric Clapton, Jimi Hendrix, John Mayall, Santana, John Lee Hooker, B.B.Kink, Johnny Winter, Micke Bloomfield...


Utána olyasmi, hogy Freddy Robinson, Lonnie Youngblood, Blue Mitchell


Aztán olyanoknál kötöttem ki,mint

Johnny Hammond Smith, Wes Montgomery, Theolonius Monk, Elmo Hope, Miles Davis, Charlie Parker, Charlie Patton, Sonny Rollins, Art Blakey, Grant Green....

39F

2016. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gyerekként csak sláger rádiót hallgattam. Kb 17 éves koromban kezdtem szelektíven zenét hallgatni. Főleg a 90-es évek rock zenéjét szeretem, azon belül a grunge stílust (Alice in chains, Pearl jam, nirvana). A mai napig ezek a kedvenceim.

22/F

2016. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 piriiiii ***** válasza:
Úúú, Pearl Jam remek, ezer éve nem hallgattam, most eljött az idő!
2016. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Linkin Park, Green day, Papa Roach, Limp bizkit, Korn, Nickelback, Blink 182, Sum 41


16 evvel ezelott ezek voltak a kedvenceim. 28f

2016. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Popklasszikusok (Michael Jackson, Celine Dion, Madonna) + Jean-Michel Jarre, Vangelis, Koto, Laserdance, és szimfonikus filmzenék.
2016. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!