Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok, Szerintetek melyik...

Gitárosok, Szerintetek melyik multieffekt lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Digitech, Zoom, vagy Boss? 45-60 ezer forintos kereten belül. Vagyis, inkább melyikkel járnék jobban...?

2016. nov. 1. 09:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igaz igaz utolsó...egyébként használtan szeretnék venni kombót is effektet is. Talán jobban is járok majd vele meg lehet olcsóbb is.
2016. nov. 3. 09:47
 12/17 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Úgy kell.Kombónál is ügyesen kell választani.Én nemrég vettem egy 31 éves tranyós kombót.Marha jó.A régi cuccokban az a jó hogy nincs benne minden szirszar, mikrochip, proci meg hasonlók.Akár otthon megjavítom ha kell olyan egyszerű a felépítése.Örök élet:).Legyen rajta eq aztán kész.Nem baj ha nincs torzított csatorna.Úgyis pedált használsz.A hangszóró legyen minőségi benne.Az fontos.Sok sikert a választáshoz!
2016. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! mindenkinek eredményes, élményteljes további gitározást! ;)
2016. nov. 3. 16:33
 14/17 anonim ***** válasza:
Megmagyarázom amit gondoltam a mennyiség a minőség feletti mondatban. Szóval szerintem a multi amolyan efekt megismerő kellék. Szóval rájössz h melyik efekt mit csinál, mire tudod használni és gyakorló társ ha van rajta loop. Úgy őszíntén ki használ aktívan 4 efektnél többet? Szerintem nem sokan. Otthoni gyakorlásra (bár írtad h fellépésre kell ezért írtam a stílus orientált erősítőt) a szar is teljesen megteszi. Persze ez az én véleményem bele lehet kötni nyugodtan.
2016. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni.:) én kérdeztem, ti elmondtátok, elvégre kiváncsi voltam mások véleményére. Lehet az lesz egyébként hogy majd rájövök hogy szar a multi legalábbis amire van pénzem, csak így pár év elteltével kicsit unom a cleant meg az overdriveot és ugymond kiszeretném már élni magam effekt ügyben.
2016. nov. 5. 09:16
 16/17 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Persze.Ha csak arra kell hogy otthon babrálj vele akkor nem kell túlköltekezni.Egy digitech simán jó.Nekem van eladó ha kell:).Én is csak azt mondom ha van rá keret inkább a minőségibb a jó választás.Könyebb eladni is ha megunod.Egy digitech kb 20rongy ami jó, a vox 35-40 használtan.Attól is függ mennyi türelmed van hozzá.A digitech híres arról hogy rém egyszerü kezelni.
2016. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Boss Katana kombó. Még én is szemezek vele, pedig 14 pedálos kisvonatom van.


Ha csak multi kell, akkor a Zoomról elég jó vélemények vannak, nekem is van egy régi darab.

2016. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!