Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri a VOLT Fesztiválra VIP...

Megéri a VOLT Fesztiválra VIP jegyet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem voltam még fesztiválon. Láttam, hogy a VIP jeggyel az ember VIP emelvényről nézheti a koncertet. Ez mégis mit takar? Néztem videókat a fesztiválról de sehol nem látok ilyet a TELEKOM nagyszínpadnál, csak embertömeget és a színpaddal szemben a hangosítóknak az emelvényét. Hol van a VIP rész elhelyezve és hogy lehet látni a zenekart?



2016. nov. 2. 20:17
 1/1 anonim válasza:
100%
Van egy kulon satruk, ami kozel van a nagyszinpadhoz, de onnan nem eri meg barmit is nezni, illetve az amit latsz, ami szemben a hangositoknak van, ott szoktak fennt alldogalni. Nem volt meg vip jegyem soha, de kb.10 volt fesztivalon voltam, szerintem eloszor probald ki sima jeggyel vagy berlettel, hidd el, jo az! :) de persze biztosan akadnak extrak, pl.nem kell sorban allni hogy bemehess vagy van kulon wc, meg gondolom a sztar fellepokkel is elobb talalkozhatsz, de nem tudom, remelem talan egy picit tudtam segiteni :)
2016. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!