Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ARMY-k! Mi fogott meg a...

ARMY-k! Mi fogott meg a bandában? Ki a kedvencetek és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül 3 hete vagyok BTS rajongó, és egyszerűen imádom őket.:) Más bandát még nem hallgattam, de hogy őszinte legyek annyira még nem is érdekelt :D Itt van ez a 7 idióta <3:)

Na de a kérdésem, hogy ti mikor ismertétek meg a bandát, mi fogott meg a fiúkban? Melyik a kedvenc dalotok? Ki a biasotok és miért? :) Meg ha van kedvetek akkor mindegyik fiúról leírnátok mit gondoltok? :)

Személy szerint az én kedvencem Jimin, és nem, nem az izmai miatt (persze az is jó dolog ;3). Imádom azt a babaarcát és a mosolyát :) De amúgy az egész csapatot úgy ahogy van imádom! <3 :)



2016. nov. 3. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én júliusban ismertem meg őket, a Dope volt az első, amit hallottam tőlük. :) Kedvenc számom nincs, egytől egyig mindegyik dalukat imádom (beleértve a szólókat is, természetesen) :D

Hozzád hasonlóan az én kedvencem is Jimin, de tényleg mindenkit imádok közülük♥ És, hogy miért szeretem őket? Mindenért :DD A hangjuk nagyon jó, a dalszövegeik és a hozzájuk kapcsolódó "történetek" (gondolok itt pl az I Need U - Run - Prologue trilógiára) zseniálisak, a srácok viccesek, plusz jól is néznek ki... :)

Mindig felvidítanak (nem csak a dalaik - én már attól is boldog leszek, ha megnézek egy 1-2 perces Bangtan Bomb részt :D) szóval tényleg sokat köszönhetek nekik.


Ez nem teljesen ide kapcsolódik, de írtad, hogy más bandákat még nem hallgattál... először én is így voltam vele, hogy nekem nem kell más, ha itt van a BTS, szóval tényleg megértelek téged, de hidd el, jó dolog, ha hallgatsz más együtteseket is. :) Egyrészt, így még több biasod lehet, másrészt, ha nem csak Bangtant hallgatsz, akkor kisebb annak az esélye, hogy egy idő után megunod őket. Saját tapasztalat :D

Persze nem rábeszélni akarlak semmire, csak mondom :D

2016. nov. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: most látom csak, hogy egy-két helyen nagy hülyeséget írtam, bocsi, de este volt és nem tudtam normálisan fogalmazni :D

Szóval, ezt a "dalszövegeik és hozzájuk kapcsolódó történetek" részt felejtsd el, mert nem a dalszövegekhez kapcsolódnak a sztorik, hanem a videók teszik ki azt. :D

Illetve nem I Need U/ Run/ Prologue, hanem I Need U/ Prologue/ Run/ Epilogue történetre gondoltam :D

2016. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Kicsit késve válaszolok ugyan, de nem bírom ki, hogy ne írjak választ :D

Én kpopper kb fél éve vagyok, ARMY pedig talán 4 hónapja :D

Először a GOT7-t ismertem csak, és a barátnőm, aki mutatta a kpop számokat, folyton nyúzott, hogy hallgassak inkább BTS-t. Vicces, mert amúgy kpopból először tőlük hallottam számot (I need you 😍), de mégis GOT7 fan lettem... 😁 Na mindegy, szóval bizonygattam hősiesen, hogy hű maradok a GOT7-höz, aztán...

Aztán egy szép szombat este a youtube szövetkezett a BTS-szel, és az egész banda ajtóstul rontott be az életembe...

Egész pontosan fogalmazva, a youtube kezdőlapomon megjelent egy No more dream paródia. Én pedig kíváncsi lettem, és rákattintottam.

A szám egyből megtetszett, de mivel paródia volt, a szövege más volt. És én kíváncsi lettem, hogy mi lehet az eredeti dalszöveg. Rákerestem, megnéztem, és... A dal után pár percig csak ültem magam elé meredve, és az életemen gondolkodtam 😂 És komolyan, csak annyi volt bennem, hogy ezért a bandáért már megérte világra jönni 😀

Utána következett a többi dal, és én pedig szépen lassan (rekordsebességgel😂) belezúgtam a bandába...

És most jöjjön a biasos rész... 😍😁

Emlékszem, amikor még nem voltám kpop fan, csak Rap Monster, Suga, és Jungkook maradt meg bennem. Rapmon azért mert egyik barátnőm kitűzőjén ő volt az egyetlen, akit meg tudtam különböztetni a többiektől (jólvan, na, az egyetlen szőkeként...😁😁). Suga azért maradt meg bennem, mert egyszer a 'kitűzős barátnőm' azt állította, hogy belsőre hasonlítok Sugára. 😁 Jungkook meg azért, mert ő volt az egyik barátnőm biasa, és folyton ódákat zengett róla 😁

Szóval... Haladtam a számokkal, és elérkeztem a Fire-höz... Nos... Igen.

Elkezdtem nézegetni az 'elsőként szereplő tagot', hogy nem is néz ki olyan rosszul... „Aztán odaért a fekete kabátoshoz, és kimondta azt az izé szót... A bul-izét...” Így meséltem kb másnap a barátnőimnek, és megkaptam, hogy „ja, hát az Suga” 😁

Úgyhogy ő lett a biasom... Persze eleinte csak külsőre tetszett, aztán ahogy utánanéztem, úgy kedveltem meg egyre jobban a jellemét. Szeretem benne, hogy okos (persze mindegyik tag az, de na 😁), hogy olyan gondolatai vannak, hogy én csak nézek (amikor megtudtam, hogy főként ő, meg Rapmon és Hobi írja a dalszövegeket, nagyon boldog voltam), és minden egyes nap ő inspirál, és véletlenül pont azok a dalok tartoznak a kedvenceim közé, amiket ő írt ❤ Persze azt is szeretem, amikor hülyül (nem véletlenül az ő egyik jeles visítozása az ébresztőm 😂😂)

Nálam abszolút érvényes volt az a mondás, hogy „a külső megfog, a belső megtart” ❤

Na, a többi tagról is írok😀

Rapmonban szeretem, hogy hasonlóan jók a szövegei, okos, és ahogy attól még ő is tud hülyülni a többiekkel (vagy csak fáradtan tűri a megpróbáltatásokat 😂😂)

J-Hope-ban azt kedvelem, hogy kedves és aranyos (és persze hülye is, de jó értelemben 😁)

Jimint is nagyon bírom, mert kedves, aranyos és hülye (mi más? 😂)

V egyértelműen elkapott a retardáltságával 😁

Jungkook is aranyos és kedves, és nagyon bírom, hogy a maga módján ő is retardkodik, és mindig nevetek, amikor látom, hogy valamelyik tag piszkálja őt, és hogy reagál 😁

Jint is bírom, bár először azt hittem róla, hogy csak amolyan 'dísz' a bandában (utólagos verés a múltbeli énemnek 😀), de aztán rájöttem, hogy ő is annyira illik bele, mint a többiek. Mint egy puzzle. Ha egy tag hiányzik, már nem teljes a kép.

Az egész bandát imádom, segítettek, hogy pozitívabb legyek, hogy küzdjek az álmaimért, és soha ne adjam fel. Miattuk még szorgalmasabb is lettem... Ők a példaképeim, mondhatni... ❤❤

Szóval, ennyi lenne... Bocsi a kisregényért, de még így is rövidebben írtam... A BTS-ről napokig tudnék beszélni 😂

2016. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hey hey:D

én is megkésve de én április óta és a No More Dream-t hallottam tőlük először.

Igazából minden olyan daluk a kedvencem, amiben a társadalmi vagy oktatási rendszerben lévő problémákra vagy önbecsülésre hívják fel a figyelmet.

És talán pont ez fogott meg bennük! Mások voltak, mint a többi banda. Nem akarok senkit se megbántani, de elég gyakori, hogy szerelemről vagy szakításról énekeljenek a bandák az esetek többségében és akkor itt voltak ők... ők, akik hangosan kimondták azt, amit gondoltak annak ellenére, hogy tudták, hogy el fogják őket ezért ítélni és elég kemény ellenszenvet kaptak Korea lakosságától a karrierük kezdetén, de ők akkor sem adták fel és továbbra is kiálltak az elveik mellett!

Tetszik, hogy a dalaik erősebbé tesznek, provokálnak és lehet, hogy elküldenek a búsba, de legalább ezzel is arra buzdítanak, hogy dolgozz keményebben az álmaidért!

De talán...a Bulletproof pt. 2 és Cypher pt. 4 a kedvenc dalaim tőlük:D

Jimin. Hogy őszinte legyek nagyon sok mindenben megegyezem a kis bolonddal:D Neki is kevés volt az önbizalma és a magába vetett hite, de mégis bebizonyította, hogy nem minden a külső és, ha ezeket az akadályokat leküzdi, akkor megállíthatatlan!

Meg még van bőven ok, de azt inkább már nem írom le xD

Jin: egy igazi angyal <3 annyira alulértékelt a hangja és a szeretete és törődése mások felé :(

Suga: imádom, hogy őszinte és a sok régebbi kudarca ellenére mindig felállt és küzdött tovább és most erre bátorít másokat a dalszövegein keresztül is:)

J-Hope: aw, az igazi cukiság:3 Hobi az a tag, akiről bármikor nézhetek videót, ha szomorú vagyok ő mindig mosolyra bír:) nagyon értékelem, hogy ilyen az emberekkel és sose hagyja, hogy mások elveszítsék a reményt:)

Rap Monster: aw, kis bias wreckerem... imádom őt is! Annyi mindenen át kellett esnie mire végre elfogadták és békén hagyták, de ő egész végig csak mosolygott és tűrt mindent... egyszerűen példakép minden szempontból <3

Jimin: no comment:D<3

V: a legbolondabb és legédesebb ember az egész világon és a hangja...kiráz tőle a hideg tisztára aaahw

Jungkook: Jungkook a mai napig az a tag, akit nem tudok hova tenni:D kicsit ilyen is kicsit olyan is:D mindenképpen nagy dolgokat ért el nagyon fiatalon és ennek ellenére nagyon szerény maradt, amit tisztelek benne:)

2016. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
3-as vagyok... #4, irigyellek :D Én sosem tudom ilyen szépen megfogalmazni, hogy miért kedvelem a BTS-t, pedig vagy ezerszer próbáltam már... De kb leírtad azt, amit én mondani próbáltam, csak neked sikerült kifejezni, nekem meg nem :D
2016. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 hidd el nekem is jó sok időbe telett mire ezt így le tudtam írni xD
2016. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Hát én úgy kb fél éve vagyok kpop rajongó^^

A BTS vezetett be a kpop világába,ahonnan azóta sem szabadulok.<3 (Nem is akarok xd)

A BTS megváltoztatta az életem. Beinvitált egy új világba,a kpop világába. A világnézetem és az életem teljes mértékben megváltozott.(jó értelemben) Máshogy nézek a világra,már minden rosszban megtalálom a jót is.

Na szóval visszatérve a srácokra:D

Hát én igazából az elején csak BTS-t hallgattam de megtaláltam számos más bandát(2ne1,Bigbang,B.A.P.,Block b,Got7,Exo stb..) is és egyszerűen olyan szerelmes lettem a kpop-ba és Koreába hogy az nem igaz.

A srácokról:

Elsőként Rap Monsterrel kezdeném. Nos hát igen a kis drága Namjoon az örök és egyetlen ultimate biasom<3 Imádok benne mindent.<3 A dalszövegeit a hangját a stílusát és azt ahogyan összetartja a bandát. Hagyja hogy a srácok csillogjanak helyette. Mindenki nagyon szereti és tiszteli őt a bandából ami nem is csoda. Egy igazi leader,szerintem korea lejobb leaderje. Namjoon egy komoly határozott és céltudatos ember mellesleg nagyon inteligens. Ugyanakkor irtó nagy idióta tud lenni a többi 6 sráccal. Olyan mintha kettős személyisége lenne. Az egyik egy határozott és céltudatos vezető, a másik pedig egy 6 éves kisfiú aki minden baromságban benne van xd <3 Amikor elsőnek hallottam énekelni hát nem kell mondanom, úgy bőgtem hogy latakot eresztettem a szobámban. Gyonyörű hangja van és eszméletlenül jó rapper. Imádom a kis daddyt úgy ahogy van <33

V: a kis TaeTae :D amikor megismerkedtem a bandával Namjoonon és V-n akadt meg először a szemem. Vegül az ub-m még is Namjoon lett, de őt szorosan követi V,aki az ultimate bias wreckerem lett. Imádok benne mindent. A személyisége olyan mint egy varázslatos csillámpónié,aki a felhők között él egy szivárvány kastélyban.xd A hangja viszont....ahhhw *-* nincsenek rá szavak....amikor azon a gyönyörü mély hangján énekel aztán átvált arra az eszméletlenül gyönyörű magas hangjára....hát végem...<3 TaeTae a puszta létezésével meg tud ölni. Egyszerüen fantasztikus ember, hatalmas szívvel,tehetséggel és személyiséggel. Nem lehet őt nem szeretni. Imádom benne hogy IMÁDJA A GYEREKEKET!!(azt jól megmondtam) xd nagyon nagyon szeretem amikor a többiekkel együtt hülyülnek,főleg amikor Kookie-val xd (Vkook 4ever) <33 V egy igazi bohóc nem lehet róla rosszat mondnai.<3

Jungkook: Kookie egy igazi szívtipró. Tipikusan az a srác,akit ha meglátnak a lányok elolvadnak tőle.^^ <3 Szeretem nézni ahogy V-vel bohóckodnak vagy szimplán csak úgy beszélgetnek,ölelgetik egymást. Olyan fiatal még és már annyi mindent elért az életben. Az a srác aki nem száll el a sikertől (igazából a bandából ez mindenkire igaz) a hangja valami fantasztikus. Imádok benne mindent.

Jin: EGY ANGYAL, EGY GYÖNYÖRŰ ANGYAK AKIT MEG KELL VÉDENI!! <33 fantasztikus ember és a hangja te jó éééééég!! Annyira szomorú hogy alulértékelik őt és nagyon kevés szerepet kap, pedig ő egy rendkívül tehetséges srác.:( <3 imádok benne mindent. Mondjuk a BTS anyukáját nem lehet utálni.:D rendkívül jólelkű és tehetséges. Sok armyt hallottam már akik szerint unalmas. Szerintem azért mondják ezt nert csendes és visszahúzódó, de szerintem egy rebdkívül érzelmes és fantasztikus ember akinek remek a személyisége,szinte csak úgy tündököl.^^ az pedig,hogy csendes egyáltalán nem azt jelenti hogy unalmas,hiszen az ökörködésekben ugynaúgy benne van mint a többi kis lökött:)<3

Jimin: Na igen miszter kockahas :D jimint egy szóval így lehetne jellemezni : sztár

Rajta látszik igazán hogy ő tényleg nagyon szereti azt csinálni amit csinál,élvezi a hírnevet. Ő az az ember akit tényleg egy igazi sztárnak lehet nevezni,hiszen nagy idaadásal csinálja a munkájá. Róla meg nem mondtam volna hogy önbizalomhiányos :/<3 rendkívül tehetséges énekes és táncos de egy igazi idióta xd imádom nézni a sugárzó személyiségét a bangatb bomb videókban és a szimpadon. EZ A SRÁC A SZÍNPADRA SZÜLETETT!

J-hope: talán V-vel ők a legnagyobb bohócok a bandában. Xd egy szóval így tudnám jellemezni :díva xd a tánctusása eszméletlen,szerintem a világ legjobb táncosa <3 azok a funny moments videók amikben női idolokat utánoz, hát az valami fergeteges xd remek rapper akinek a személyisége csak úgy sziporkázik. Egy imádnivaló kis tünemény. Egy hatalmas idióta xd <3 Sokan mondják rá hogy ronda és rengeteg negatív véleményt kap. Szerintem eszméletlen helyes a srác *-* tehetséges,helyes,vicces,komoly kell ennél több?

Suga: ha egy szóval jellemezni kéne:swag

Annyira imádom benne amikor angolul próbál beszélni xd<33 hihetetlenül fantasztikus rapper és imádom a dalszövegeit. A bandából mindenki tart egy kicsit tőle xd Az az erőszakos hangja *-* akárhányszor meghallom a hangját kiráz a hideg. A stílusa az valami eszméletlen és az a baba arc meg az a hang és az a stílus ahhh olvadok ha meglátom. Ő neki van egy sajátos viselkedése,stílusa ami miatt sokan nagyképűnek titulálják pedig nem az és szerintem egy fantasztikus ember. Röviden ennyit a srácokról pedig még oldalakat tudnék írni.


Kedvenc számom igazából nincs mindet egyformán imádom. BTS forever<333

2016. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

3-as és 5-ös vagyok :D #7, Hobival kapcsolatban nagyon egyetértek veled. Fogalmam sincs, miért mondják rá, hogy ronda :( Nekem ő a bias wreckerem (meg mindenki más a bandából, Jiminnel az élen :D)

Amúgy nem tudom pontosan, hogy Suga részéről mennyire igaz az, hogy swag... Persze, igaz, Yoongi is így jellemezte magát, az ő szavában meg nem kételkedek :D De szerintem ez a swagség csak a hülyébb pillanataira értendő. Mármint, amikor még nem annyira hülyül, mint mondjuk V vagy Hobi alaphelyzetben (szerintem ők a legextrovertáltabbak a bandából, és így sokkal felszabadultabbak tudnak lenni). Suga szerintem leginkább az ARMY-k előtt hozza ezt a swag stílust.

Nem tudom rendesen kielemezni, mivel ugye csak a kamera előtt látjuk a viselkedését, de az és a dalszövegei alapján az jött le nekem, hogy ő egy erősen introvertált személyiség, aki... Nem is tudom pontosan megfogalmazni... Olyan, akit érdekel az emberek véleménye, de ha nem hisznek benne, akkor ő csakazértis véghez viszi azt, amit elhatározott. Feltűnt például, hogy a BTS legtöbb dala az utálkozó emberekhez szól? Vagy például az Agust D, vagy a Give it to me... Ezek az utálkozókhoz szólnak. Az én tippem, hogy ezzel leginkább magának akarja bebizonyítani, hogy igenis sok mindent elért az életben.

De hogyha a The last dalszövegét nézzük meg, akkor látjuk igazán, hogy mennyire introvertált, de rendkívül erős egyéniség egyszerre. Én a magam részéről nem csak ultimate biasként tartom számon, hanem egyfajta példaképként is.

Na jó... Röviden akartam írni, de azt hiszem, kicsit túlelemeztem Sugát :D Remélem, nem hangzott túl okoskodóan, nem szántam annak :D (igazából már csak nagyon el akartam mondani egy ideje, hogy mit gondolok róla, és most ez a felület tökéletes volt rá :D) Amúgy már előre is BTS-ben és kpopban gazdag boldog új évet kívánok minden ARMY-nak! ❤

2016. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem BTS a 2. kpop banda volt amire rátaláltam az EXO után. Az összes dalukat szeretem, és az fogott meg hogy sok daluk nem nyálas szerelmes dal(Fire, N.O, No more dream, Crowtit stb). Ezután jött a GOT7, Seventeen, Monsta X, Big Bang, SHINee és BTS kezdett ,,tömeggé" válni. Ne érts félre, imádom a bandát.

Az ARMY és az EXO-L között szorul a hurok, ott kötnek bele egymásba ahol tudnak. Egyes ARMY szerint Jungkooknak ki kellene lépnie, mert ő áll a középpontban(és szólóba kellene kezdenie, de nem értem, mert EXO Lay is sok szólót énekel??).

Nálam az húzta ki a gyufát, amikor meghalt egy ARMY, aki halála előtt is J-Hope ajándékán dolgozott(J-Hope részvétet nyilvánított, és több posztot írt a lányról, aki egyébként külön fansite-t működtetett J-Hopenak vagy a BTS-nek, már nem emlékszem.

Na és ugye kb 1 hónappal előtte pedig V nagymamája hunyt el.

És a lány halálhírére egyea EXO-L emberkék így regáltak:

,,Először V nagyanyja, most egy ARMY. Ideje elhagyni az átkozott(valami ilyesmi szó volt) BTS-t."

Ez nagy köcsögség volt tőlük.

Egyébként nekem az összes a kedvencem, nem lehet választani közülük.

Hajtanak világhír felé, Jungkook ,,We don't talk anymore" coverjét a dal eredeti előadója is várja(Twitteren bekövette a BTS-t, Charlie Puth)

2017. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Springtrap-girl ***** válasza:
Én csak pár hete ismertem meg őket. És hogy mi fogott meg bennük? Minden. A hangjuj a kinézetük a viselkedésük ès a táncmozdulataik. Az első számuk amit hallottam tőlük az a Jump volt. A kedvenceim:Suga és Rap Monster. Suga azért mert nagyon cuki <3 Rap Mon. pedig a kinézete és a rap tudása miatt. (persze a többi fiút is szeretem) és egyszerűen imádom a BTS-t ^~^
2017. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!