Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ARMY-k! Mi fogott meg a...

ARMY-k! Mi fogott meg a bandában? Ki a kedvencetek és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül 3 hete vagyok BTS rajongó, és egyszerűen imádom őket.:) Más bandát még nem hallgattam, de hogy őszinte legyek annyira még nem is érdekelt :D Itt van ez a 7 idióta <3:)

Na de a kérdésem, hogy ti mikor ismertétek meg a bandát, mi fogott meg a fiúkban? Melyik a kedvenc dalotok? Ki a biasotok és miért? :) Meg ha van kedvetek akkor mindegyik fiúról leírnátok mit gondoltok? :)

Személy szerint az én kedvencem Jimin, és nem, nem az izmai miatt (persze az is jó dolog ;3). Imádom azt a babaarcát és a mosolyát :) De amúgy az egész csapatot úgy ahogy van imádom! <3 :)



2016. nov. 3. 16:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok én már 3 éve vagyok fán aszthiszem hogy tavasszal leltemrá erre a csodás bandára és hát attól a naptól kezdve semelyik nap sem volt szomorú és Bts mentes mindennap nézek videókat azóta is és persze zenéket imádom!


Kedvenc zeném:

KONKRÉT AZ ÖSSZES NME VICCELEK NINCS ROSSZ ZÉNJÜK DE HA EGYET KIEMELNÉK AMI NAGYON TETSZIK AZ A Fake Love!!!(Imádom a koreóját és a zenét!!)


Bias,miért?:


Az én elfogultságom Jin mindig is ő volt és ő lesz!

Amikor 3 évvel ezzelőtt tavasszal belenéztem az egyik dalukba a No Móré Dreambe akkor amikor megláttam Jint kiugrott a szívem a helyéről mondom: MIVANNN ENNYIRE HELYES EGY EMBER NEM TUD LENNE DE MÉG IS JIN!!!

Higy mi a fő ok hogy miért ő a kedvencem:

Nagyon nagyon vicces,helyes,szép telt ajkai miatt,szép szeme van nem nagy nem is kicsi de nem is átlag,tetszik a szem alatti párnája,a sima puha tiszta bőre,a füle a haja minden pózban jól nézki jin és bármilyen haj stílusa van mindegyik illik rá!és igazából már az elejétőlfogva ő ász elfogultságom! (Ja és a széles vállai miatt is és a szép tökéletes arcformája és állkapocsa miatt is egyszerűen egy WORLD WIDE HANDSOME!!!)


Többi tagról is írok mert jin után mindegyiküket ugyanannyira szeretem!


Jungkook:imádom a testalaktát de nem csak ez miatt nagyon jól breaktáncol,táncol és Taekwandózik nagyon sportos!


Jimin: Hát neki is van humor az biztos csak belenézek egy videóba és már mond valamit azon elnevetem magam,meg persze a nagyon jó tökéletes feszes kockás hasa miatt is és nagyon tetszik nekem még jiminnek a kedvessége is és higy mindenkit ugyanannyira szeret,és eszméletlenul jól táncol főleg balett és tud szaltózni is tetszik!


V:ő is helyes és aranyosos és nagyon bejön a mély hangja és illik a dalokba!


Jhope: nagyon jól táncol és kedves is!


Suga: iszonyat jól rappel és nagyon értékelem magabiztosságat és cukisságat!


RM (RAP MONSTER):ő tud sztem a legjobban rappel I bár nagyon szorosan ott van mögötte Suga (Yoongi) és okos és ügyes bár nem tud olyan jól táncolni és zeretrm engikusságat ahhoz képest hogy mennyire okos 147 IQ ahhoz képes már rengetegszer ragelt és tört tárgyakat na mindegy


Mindenkit szeretek! És örökké ARMY!!!!!!!

jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!