Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon is van olyan...

Magyarországon is van olyan éles ellentét a Metallicások meg a Megadethesek között mint amerikában?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Én Metallicás vagyok, de szeretem a Deth-et is.

Van ellentét, bár annyira nem éles ez már, mint régebben, de sok helyes még most is olvasom, hogy nem lenne sehol a Metallica Mustaine nélkül, ami persze netto hülyeség, de sokan hisznek benne.

Szóval azért van, főleg a Megadethesek felöl, de amíg Musatine nem tudja feldolgozni a helyzetet, hogy anno kirúgták és felemlegeti a mai napig, addig lesz is ellentét.

Én a magam részéről örülök, hogy 2 ilyen jó zenekar lett. Ha anno Mustaine nem megy el nem lenne Megadeth, ami nagy kár lenne.

2016. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy aki ilyen jó zenét hallgat az hogy lehet ilyen korlárolt hogy egy másik, hasonló zenekar hallgatóit utálja.
2016. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, legalábbis még nem találkoztam ilyen emberrel. Inkább azt tapasztaltam, hogy aki az egyiket szereti az a másikat is. Ami igazából logikus, mert a hangzás sokszor hasonló. Én is kedvelem mindkettőt. A konfliktusban meg nem választottam oldalt, igazából nem érdekel túlzottan, mindkettő jó zene, szóval hallgatom.
2016. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!