Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én gondolom, hogy Tony...

Csak én gondolom, hogy Tony Kakko (sonata arctica) szerintem egy sokkal jobb vocal mint freddie mercury valaha volt? Mégis, miért nem értik sokan meg? Tony sokkal tisztábban tud, sokkal magasabban énekelni.

Figyelt kérdés

sosem értettem meg mi az a nagy hype a queen körül, még a mai napig is, mikor annyi tehetséges ember van akik nagyon tudnak.


rengeteg queen számot énekeltem már el, egik sem fogott ki rajtam úgy issten igzából, de a sonata arcticából volt olyan ami hihetetlen nehéz volt...


pl: https://www.youtube.com/watch?v=JwfBS3IjD_s szerintem itt már a freddie elvérzett volna...

https://www.youtube.com/watch?v=ZeCnYeNo4Nw és itt is. ezek a tiszta powerfull magasak, hirtelen ugrások, szerintem tony sokkal jobb énekes mint ő volt... neked mi a véleményed? mocskolódást kérlek hanyagoljátok, szeretném ha megmaradna a topicom.


2016. nov. 12. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek, igazából mindennel ez van, valamit felkapnak az emberek, aztán elkezdik nyomatni, rendes kutatómunkát, utánajárást, informálódást semmiről sem végeznek el, csak max. nagyon kevés ember, akikre pedig senki sem figyel. Ezt tetted most te is. Hiába van igazad, akkor is Freddie Mercury lesz az énekesisten, sőt a legjobb zenész, azzal az idióta Di-do-dees slágerével együtt, amikor százával tobzódnak a jobbnál jobb művészek, de még énekesek is akadnak. A Queen, Beatles pedig a legjobb zenekarok lesznek, és igazából még ennek örülök is, mert inkább legyenek ilyen legendák, mint nyomassák a tényleg szar konzumszemetet. Mert legalább egy igényes, stílusteremtő banda mindkettő, persze messze nem olyan jók, mint amilyen hype van körülöttük, meg volt utánuk, vagy akár elöttük/velük egy időben, nem egy sokkal kiforottabb banda, de én nem várom el már, hogy ledöntsék a legendákat és elkezdjünk értelmes társalgást folytatni. A kritikusok is ezt nyomatják, de minden téren, fociban is már tabukategória nem azt mondani, hogy ne C. Ronaldo kapja az Aranylabdát, pedig idén még magához képest is gyenge volt, és egyébként is messzen nem a legjobb focista.
2016. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*nem azt mondani, hogy C....
2016. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem attól lesz valaki legenda, hogy milyen magas a hangja. Ha ez lenne a lényeg, akkor Zámbó Dzsimi lett volna az isten.


Elnéztem ezt a youtube videót, amit belinkeltél, és azt látom, hogy az ember áll a színpadon és énekel.


Freddie Mercury ELŐADOTT.


Ezt lehet, hogy sosem fogod megérteni, de ez a legkevésbé sem a mi bajunk.

2016. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"

Freddie Mercury ELŐADOTT.


Ezt lehet, hogy sosem fogod megérteni, de ez a legkevésbé sem a mi bajunk.

"


Hát te komolyan nem vagy normális. szerinted ott a színbapon mégis mit csinált? nyilván előadott. lehet nem tácifikált, de mivel ő a vocal, így ő a HANGJÁVAL ad elő. tökéletesen megértem mit csinált a freddie mercury csak éppen nem tartom annyira sokra mint itt egyesek.

2016. nov. 12. 21:39
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Mindenkinek a szíve joga, kit tart sokra és kit nem.


Azonban engem lenemnormálisozni azért, mert más a véleményem - miközben teljesen kulturált és civilizált módon nyilvánítottam azt ki - visszataszító és szánalmas.


Ezek után nincs kedvem veled további eszmecserét folytatni.

2016. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Ezt lehet, hogy sosem fogod megérteni, de ez a legkevésbé sem a mi bajunk."


ezzel te engem "kultúráltan" degradáltál le.... csak erre volt a reakció.

2016. nov. 12. 22:47
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ebben semmi sértő, hacsak nem akarod mindenképpen kiforgatni a szavaimat. Lehet, hogy sosem fogod megérteni, hiszen más az értékrended, más elvárásaid vannak a művészettel szemben. Miért sértő ez? Ha megsértődsz azon, hogy különbözőek vagyunk... hát nem is tudom. Na mindegy, tényleg nem értem, minek foglalkozom veled.
2016. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsére a Mercury neve simán kibírja azt is, hogy kisbetűvel írjad és gyalázgasd itten.

Legfeljebb röhögne rajtad egyet.

Kicsi szivem, attól, hogy neked rosszabb az ízlésed, a Beatles és a Queen minősége még nem változik.

2016. nov. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért egy világszínvonalú metálegyüttest és Zámbó Jimmyt egy kontextusban említeni kissé erős. Persze, hogy nem csak az énekhang számít, de most itt senki se egy hallgathatatlan okádaék valamit linkelt be. Ráadásul te arra hoztad ki az egészet, hogy előadott, akkor hogy jön ide, hogy kinek milyen a zenéje? Lehet Freddienek nagyobb színpadi jelenléte volt, karakteresebb volt és többet táncolt, ami zenei műfajtól függ, hogy mit követel meg egy előadótól, Tonytól ez a műfaj nem követeli ezt meg. DE amik ezt takarták az nem a művészi énjét (amit ti hoztatok be) vagy a hangját mutatják (amire egyébként a kérdés irányult). Egyszerűen egy karakán személyiség volt, meg egyébként is a Beatles, Queen a mainstreambe mozogtak inkább, a Soanta Arctica meg egy minőségi rétegzene.


Mindenestre süt rólatok a primitivizmus.

2016. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tudod, mit nem értek?


Egyértelműen leírtam, hogy mindnkinek más a zenei ízlése, kinek ez tetszik, kinek az. Mindezt korrektül, személyeskedés és sértegetés nélkül.


Ráadásul úgy, hogy szeretem a SA-t és a Queent is.


Mi a te reakciód? Hogy primitív vagyok. Hát, édesapám, ezért nem vitatkozunk zenéről: mert a fanatikusoknak mondhat az ember bárhogy bármit, mindenki húlye, aki nem az ő imádott hősét ajnározza.

2016. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!