Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokan mondják, hogy szép...

Sokan mondják, hogy szép vagyok, igyekszem kedvesen, őszintén, barátságosan viselkedni az emberekkel. Mégsem kellek senkinek. Miért? És túl lehet lépni valaha az első nagy szerelmen? Lent kifejtem a kérdést.

Figyelt kérdés

18 éves, 170 cm magas 58 kg (tehát vékony/átlagos),hosszú barna hajú, nagy barna szemű lány vagyok, jó tanuló, szerintem el lehet velem beszélgetni.. Oké, az talán enyhe túlzás volt hogy senkinek nem kellek, de az olyanoknak akik nekem is kellenének általába nem.

Egy fiú ismerősöm úgy gondolja, hogy azért mert félnek hozzám közeledni.. Fiúk, ez lehetséges? A màsik hogy eddig életembe egyszer voltam szerelmes, a fiú is érzett iràntam valamit, de kiderült hogy a legjobb haverja nagyon szerelmes belém (aki sajnos halálos beteg) így lemondott rólam. Lehet hogy azért keresem mindenkibe a hibàt mert még nem léptem túl az első szerelmemen? Úgy érzem soha nem fogok tudni...



2014. okt. 31. 16:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
75%
Lefordítom a kérdező kérdését: 100 és 100 átlagos srác próbált már közeledni, de ezek nem elég jók, nekem olyan kell, amilyet én elképzeltem. Sose fog egy jóképű, magabiztos, gazdag srác szeretni? Örökre egyedül maradok? Brühühü.
2014. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem, ez nem lehetséges. Ha egy lány tényleg ilyen "főnyeremény", akkor rengetegen fognak nála próbálkozni. Komolyan, még egy kövér, butácska lányra is jut több fiú, aki próbálkozik!

Nyilván felszínes vagy, és nem látod meg, ha egy átlagos srác akar tőled valamit; a top-class fiúcskákat nézed, akiknek persze nem te kellesz. Ez manapság gyakori a tini lányok körében.

2014. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dominik19981120 válasza:
100%

ugye irtad hogy mindenkibe keresed a hibát ezért "nem kelesz senkinek" de lehet hogy csak rosz emberekel találkoztál akiben tényleg sok a hiba szerintem más stilusu emberek nél probál koz.

Előb utob tul lépsz rajta.

Szerintem is szép vagy az alapján amit le irtál :-)

2014. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, valóban sok fiú próbálkozik, de a legtöbb korban nem illik hozzám (24-25-..).

Nem tartom magam felszínesnek, persze, kell egy minimális kisugárzás, ami megfog, de nem csak a 10/10-es pasikkal állok szóba...

Az első szerelmem pedig először kifejezetten nem tartottam helyesnek, mégis belészerettem...

2014. okt. 31. 16:22
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
1-es leírta a lényeget.Majd ha a felszíneskedésedet el tudod hagyni,és a valódi értékekre tudsz figyelni,na majd akkor talán lesz valakid...
2014. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszönöm a válaszokat... :)
2014. okt. 31. 16:29
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
igazi "egyéniség" lehetsz,legszebben mondva átlagos tucat,szóval próbálkozz kaliberben :D
2014. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ti legalább nem vagytok elfogultak:D:D
2014. okt. 31. 16:55
 9/16 anonim válasza:
32%

Helló kis hölgy, úgy látom valakinek meg kell védenie Téged.

Borzasztó hogy mennyire negatív emberek léteznek, akik azt hiszik hogy e pár sor alapján máris tudnának Rólad írni egy komplett személyelemzést... Nem tudom, ők talán nem olvasták el azt a részt, melyben az első szerelmedet említed. Én úgy vélem itt lehet a bökkenő. Amíg nem lépsz tul valakin, bizony nem leszel szerelmes! Tanácsolom hogy próbálj meg beszélni a szerencsés illetővel (igen, szerencsés, hisz Te egy CSODÁLATOS ember vagy, csöppet sem tucat, vagy felszínes, hidd el nekem!!). Ha azt mondja nem szeret az talán segít túllépni rajta, ha pedig igent mond ásókapa. ;-)

Az előttem szólóknak pedig feltenném a kérdést: ki is a felszínes? Aki valami okból nem tud szerelembe esni vagy aki 1-2 sor alapján leír egy embert?!:-) Gondolkozni gyerekek, gondolkozni!

Szép napot!

2014. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem aranyos vagy, de ezt ne oszd meg ezekkel!
2014. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!