Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki lagzis zenekarba van, ott...

Aki lagzis zenekarba van, ott hogy működnek a dolgok?

Figyelt kérdés
Nos én harmonikázni és billentyűzni tanulok, elég jól megy voltam már menetbe is csak még lagziba nem.Érdekelne hogy ott például hogy mennek a dolgok? Gondolok itt arra hogy este elkezdik a zenélést szüntelen reggel 5-ig, hogy aközben hogy jut ki egy zenész a wc-re, esetleg ha dohányzik hogy oldja meg?

2016. nov. 14. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak szünetek, kell a csend a népnek is. Vannak nem teljes zenekaros trekkek, ez pont a kiszaladó tagok miatt van. Láttam már olyat, hogy tényleg beültek a dobos helyett, és volt egy kis rendhagyó hülyéskedés, meg előfordult, hogy teli volt zenésszel a násznép, és elszabadult a pokol, ergo pont az ment csövelni meg cigizni, aki akart.


Úgy kell csinálni egyébként, hogy megérje kicsit a diszkomfortot is. Franc aggódik, hogy hazai multi nagy és szigorú rabszolgahajcsár gyárával vetekszik a meló közbeni hugyozási kultúra, ha a taxis is kevesebbet szakít nálunk percenként???

2016. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hoogyne. Hát persze hogy egyértelmű hogy, az estétől reggel 5ig tartó zenélés nem azt jelenti hogy nem állsz meg. Az azért kicsit túlzás lenne. "hogy jut ki wc-re" úgy hogy amikor wc-re kell mennie, kimegy. Egy színpadon való zenélés nem egy guiness rekord, hogy nem hagyhatod abba 2 percre a zenét, fél napon keresztül. Teljesen egyértelmű, minden lagzin, koncerten akármilyen zenés rendezvényen, a zenésznek ugyanúgy jár ugyanannyi szünet mint egy akármilyen más helyen dolgozó embernek.

Egyéb más munkahelyen se hallottam még róla pl. hogy valaki mondjuk egy 8 órás műszakban nem mehet ki wc-re SE, mert folyamatosan dolgozik megállás nélkül :D

2016. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!