Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik éri meg jobban ár/érték...

Melyik éri meg jobban ár/érték arányban? USA vs. Mexikói Fender Stratocaster?

Figyelt kérdés

Kezdő gitáros vagyok, de szeretnék profi szintre eljutni, és úgy döntöttem, hogy befektetek egy minőségi gitárba. Most van rá pénzem, hogy meg tudjam venni magamnak, később nem biztos :)


A Fender Stratocaster nagyon tetszik nekem, el tudnám képzelni, hogy egy ilyen gitárom legyen. A kérdés, hogy megéri-e a drágább amerikait venni a mexikói helyett vagy pedig nem ér annyival többet, mint amekkora az árkülönbség?


A másik kérdésem, ha venni akarok használtan ilyen gitárt valakitől, tehát nem hivatalos eladótól, akkor hogyan tudom eldönteni ,hogy az adott termék nem-e hamisítvány?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 16. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ár érték arányban a legolcsóbb kínai pozdorja squier a nyerő, nyilvánvalóan.

Ettől függetlenül nem vennék még mexikóit sem, soha.

Sokkal inkább valami régi japán Squiert, azok tényleg cefet jók.

2016. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használtan 100-130 ezerért megérheti a mexikói, újonnan 200-ért egy vicc, nem számottevően jobbak a legjobb Squiereknél.

Néha felbukkannak jó japán vintage-ek, én is ajánlom, vagy ha USA kell, akkor néha lehet kapni Highway One-t 200k alatt, az nagyon jó vétel.

2016. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abszolút nincs különbség azonos kategóriában az usa és mexikói fender stratocaster között. Alapárban mindkettő fenderesen szól, kényelmetlenül magasan van a húr, hanyag az összeszerelés és csúnyán ráspolyal össze vannak barmolva a nyak/bund szélek.

Két azonos között viszont a mexikóinak jobb a hangja a fülem szerint. Én azt venném ha nem lenne más alternatíva.

2017. aug. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!