Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehetséges egyszer...

SilverKalasnyikov kérdése:

Szerintetek lehetséges egyszer egy Skid Row reunion?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy igen.
2016. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz min veszhettek össze ennyire?
2016. nov. 21. 17:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Sebastian mindig is "egoistább" és kezelhetetlenebb volt a többieknél.
2017. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^ Csak azt nem értem, hogy mindig ő hozza fel a témát de például amikor Rob elintézte (3X), hogy ő és Rachel üljenek le megbeszélni a dolgot mindig ő volt aki lemondta valami lényegtelen dologra hivatkozva.
2017. máj. 23. 11:15
 5/18 UchihaSasuke18 válasza:
Hát én nagyon örülnék ha végre ők is összehoznák a reuniont a Guns után:D
2018. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja ők félre tudták tenni a nézeteltéréseiket de úgy tűnik ez sajnos nem mindenhol működik :/
2018. ápr. 8. 13:59
 7/18 UchihaSasuke18 válasza:
Szerintem Rachel-éknek is és Sebastian-nak is jót tenne végre a reunion... az utóbbi pár évben ugyis több énekescsere is volt a bandában, egyszerűbb lett volna visszavenni Sebastian-t...
2018. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/Az igazság az, hogy Rachel és Sebastian az aki valamiért nem szeretik egymást, a többiek szoktak vele beszélni de már kizártnak tartják, hogy összeálljanak vele dolgozni. Meg amúgy szerintem Sebastiannak már közel sincs olyan jó hangja mint régen szóval nem hiszem hogy sor kerülne egy reunionra. Ezt csak azért hozza fel (kb. minden évben) Seb, hogy figyeljenek rá.
2018. ápr. 9. 10:32
 9/18 UchihaSasuke18 válasza:
Igaz, hogy már nincs olyan jó hangja, de ez nem változtat a tényen hogy ő volt a klasszikus felállás énekese... meg azért szerintem egy 50 éves embertől nem is várható el hogy úgy énekeljen mint 25 éves korában:D
2018. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van.
2018. ápr. 9. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!