Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írni kezdtem egy könyvet, és...

Írni kezdtem egy könyvet, és szeretném, ha majd egyszer valaki el tudná olvasni, és valahogyan kiadni. Lehetséges szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nemrég nagyon megkedveltem az írást, és bele is kezdtem egy úgymond misztikus történetbe (hasonlít a Percy Jackson filmekre, és A negyedik-re.)

Szerintetek lehetséges, hogyha majd végzek vele, akkor (hogyha tetszik valakinek) ki lehetne adni??

(Kérlek, csak jó válaszokat adjatok, és ne olyanokat, hogy hülye vagyok meg minden, hanem tényleg hasznosat!!)

Ha valakit érdekel, akkor elküldöm neki, és véleményt is írhat. :)

Előre is köszi a válaszokat!! ^^

( U.i: Még csak 12 éves vagyok, és lehet, hogy még buta fejjel nézem ezt. :) )



2013. dec. 22. 12:20
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Persze, sikerülhet, semmi akadálya. Az írást nem lehet elég korán kezdeni, általában olyan 11-12 éves korban már meg lehet állapítani, ha valaki tehetséges. Hallottál például Szűcs Vandáról, aki tizenhárom évesen írta meg a könyvét, és nemrég jelent meg neki? Ha még nem, nézz utána a névnek. Nem kis motiváció. Amúgy pedig ha már belekezdtél elküldhetnél belőle részleteket, akár privátba, esetleg e-mailbe is, majd elmondom a szövegid alapján, miben kell javítanod, mit csináltál jól, és véleményezni is tudom.

Üdv.

Ja, és az e-mail címem: sungirl1009@gmail.com

2013. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az előző vagyok. Bocsi az elírásokért, táblagépről vagyok.. :-)
2013. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszii!! :)

Észre se vettem a hibákat XD Igen hallottam róla, és most jelenleg Őt tekintem példaképemnek :))

Azonnal küldöm, ami megvan már!! :)

2013. dec. 22. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 12 éves vagyok,nagyon szeretek írni,és az a legnagyobb álmom,hogy egyszer híres író lehessek. Úgyhogy szerintem simán lehetséges.:) Engem legalábbis mindenki támogat ebben az ötletben.^^
2013. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Másokat is érdekel ez a téma.

Szerintem az alábbi kimerítő válasz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__2739739

2013. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Twilighter1 ***** válasza:

Szia. Az nagyon jó, hogy kedveled az írást. Én is imádok írni, már a hobbim lett szinte.

Csak egy dologra figyelj.: Ne ugyanaz legyen mint a Percy Jackson, valami egyedit találj ki. És ha érdekesen írod meg, tuti kiadják :)

2013. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
2013. dec. 22. 21:10
 8/10 anonim válasza:

Ez egy remek lehetőség, hogy kiadják a művedet!

[link]

Talán az idei versenybe nem tudsz benevezni, de szerintem biztos jövőre is lesz ilyen verseny, szóval hajrá!

2013. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Júj, egyszerűen imádom a Vörös pöttyös könyveket!! :D És a bíbor pöttyöst is <3 :D

2013. dec. 23. 18:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én 13 éves vagyok, és én is szeretek írni, de inkább novellát. Nem vagyok annyira kitartó ( vagy nem gyűjtöttem elég anyagot)...

Velem az a baj, hogy nem nagyon van ötletem, hogy miről írjak. De ha valaki ad egy címet, akkor mindjárt jobban megy.

Kérlek küldd el nekem is az írásodat! :3

Email: taltoscsiko5@gmail.com

2013. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!