Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14 éves vagyok és, ma voltam...

14 éves vagyok és, ma voltam egy grafológiai vizsgálaton, azt javasolták h vezessem le az energiám, feszültségem musicallel hogy tudhatom meg van e hangom?

Figyelt kérdés
vagy drámaszakkör, ilyesmi van egy musical egyesület ahova az egyik nagyon jó barátom is jár, de nem vagyok biztos benne h van hangom
2008. okt. 5. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
általában felvételi szokott lenni ilyen helyeken, de az énektanárodat is megkérheted,hogy hallgasson meg és mondjon róld véleményt - vagy lehet fogadni magán zenetanárt is (pl. pesti estben vannak hirdetések vagy expressz.hu-n is)
2008. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felveheted valamivel ahogy énekelsz és visszahallgathatod, vagy megkérdezel valakit...például az énektanárod hogy milyen a hagngod...hogy ajánja-e....nem olyan nehéz ezt megtudni...amúgy van akinek rettenetes hangja van de egy kis képzés után csodás lesz....
2009. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!