Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem találok egy mai rock...

Nem találok egy mai rock bandát! (? )

Figyelt kérdés
Egy itteni kommentben ajánlotta valaki a zenekart és nagyon megtetszett, de elfelejtettem a nevüket és semmilyen szövegrészletre és dalcímre se emlékszem sajnos:c Csak annyit tudok hogy a 70-es évek rockzenéjének a hangzását hozzák, blues elemekkel. 2013 környékén alakultak, youtubeon jó pár számuknak 1-2 millió körüli megtekintése van, az énekesnek (szerintem) különleges hangja van. Az összes tag fiatal férfi, azt hiszem az énekes szakállas. Tudom nem sok esély van arra, hogy megtalálom őket ilyen kevés infóból, de egy próbát megér.

2016. nov. 23. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Előzményekben próbáltál keresni? Vagy ha a kérdésre emlékszel, a Google-ba beírva ki fogja dobni. Milyen a 70-es évek rockhangzása? Millió fajtája van a rockzenének is, ezzel nem sokat segítesz. Legalább a banda származását ismered?
2016. nov. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előzményeket sajnos nem tudom megnézni:/ A kérdésre meg nem emlékszem pontosan, azt is próbáltam keresni. Az időintervallumot kb tudom, megnéztem az akkori összes kérdést a szórakozás-zene kategóriában, de szintén semmi...Azért a 70-es évek ismertebb rockbandáiban volt némi közös hangzásban, olyasmire gondolok, de nem minden számuk olyan. Igazából mindegy, veheted úgy, hogy azt nem írtam, igazából nem oszt nem szoroz, úgyse ez alapján fogom megtalálni szerintem (már ha sikerül valaha...) Még van egy olyan rémképem hogy v, w, u, valami ilyesmivel kezdődött a nevük és egy, nem túl hosszú szó az. Sajnos nem a graveyard volt, de nem rossz az ő zenéjük se:D Azért köszönöm a választ és az igyekezetet mindkettőtöknek:)
2016. nov. 24. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Royal Blood?
2016. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a V betűről white stripes, wolfmother ami eszembejutott

előző

2016. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vant, weezer, volbeat,
2016. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kaleo-ra gondolsz :)
2016. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt is köszi, a többieknek is, a Kaleo volt az^^
2016. nov. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!