Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Neketek melyek azok a számok,...

Neketek melyek azok a számok, amik megérintenek? Szépnek tartjátok? Miért szeretitek őket?

Figyelt kérdés

Nekem ezek! ;


1.) [link]



2.) [link]



3.) [link]



2016. nov. 26. 18:47
 1/7 anonim válasza:

Mostaniak:

Major Lazer- Powerful

Ed Sheeran - Thinking out loud

Labrinth- Beneath your beautiful

One Republic- Kids

Sia- The greatest

The Strumbles- Spirits

Train- Play that song


Magyarok közül Republic nagyon jó, meg Charlie is, Balázs Gecónak is van pár szép száma.

Eros Ramazzottinak is sok jó száma van, ami megérint.

Túl sok jó zene van, a fentiek csak példák a teljesség igénye nélkül.

2016. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2016. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

The Smiths: There Is a Light That Never Goes Out

The Killers: Miss Atomic Bomb

The Cure: Where the Birds Always Sing


Egyszerűen beleremeg a lelkem.

2016. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kowáék zenéjét nem nagyon szeretem. Nekem felszínes, egyszerű zenekarnak számítanak.

Leander számait inkább csak szövegeiben ismerem el, a zenei része viszont már csak ritkábban fog meg.

A republic viszont közel áll hozzám, ha nem linkeled be, talán eszembe se jut, miket tudtam sírni néhány számukra.

https://www.youtube.com/watch?v=ImUHEs7E7SM

Most hogy hallgatom, számomra ez az egyik legszebb szerelmes dal.


[link] Miattuk kezdtem el értékelni a szerelmes dalokat.

[link] Ők pedig egyazegyben le is írják, mi is az, és zseniális.


Ha külföldi zenéket hallgatok, én a Radiohead-re esküszök. [link] Ez meg csak szimplán egyszerű gitárral ott van, én meg magamba roskadok, de egy jó értelemben.


De hát mindenki azért szereti az adott szerelmes zenéjét, mert sikerül éppen átélnie a dolgot. Mondhatja bárki a Beatlesre, hogy milyen jó szerelmes számaik vannak, lehet hogy attól még neked nem fog bejönni a Yesterday.

2016. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kowáeknak egy két számával, szövegileg tudok azonosulni. Nem a mindennapi " facen is megtalálható közöny " átírása. Ennek a számnak különösen tetszik. Zeneileg sajnos annyira nem.

Cipő és zenekara; Örök <3 ! Kicsi korom óta szeretem őket. Bármiféle számot is tettek össze.


Leandernek szeretem a hangját, a szövegeiket is ( bár egyre többször nem )! Zeneileg sem vészes, csak kár, hogy sokszor, " bömböl" ének helyett!

Ez a számuk, így klippestől pedig megfogott.


Nekem is sok - és még több van! Hangulattól függően... Talán az ünnepi hangulat / szomorkás érzet miatt, ezeket emeltem ki. :D


Köszi a válaszokat!

2016. nov. 26. 21:56
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez is szép!

2016. nov. 27. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!