Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti miért szeretitek a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Fiúk és Lányok válaszát egyaránt várom.
2016. szept. 22. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Azért szerettem (amikor még volt) mert mindig mellettem állt, foglalkozott velem minden nap, törődött velem, és nyújtott egy biztos pontot egy támaszt, ami igazából nem írható le szavakkal.
2016. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Előhozza a gyermeki énem, megnevettet és nem hagyja, hogy túlságosan bekebelezzenek a hétköznapi gondok.
2016. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Sok mindenen keresztulmentem es mindig kemenynek kellett lennem,aztan jott ö es vegre megpihenhettem,mert van vki aki ov es ved,megnyugtat es megnevettet,aki meggyoz arrol h a vilag nem annyira zord hely egyutt.Jobb emberre tesz engem.
2016. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Útólsó nagyon hasonló volt az én helyzetem is. Sajnos már nem vagyunk együtt Még jöhetnek a válaszok! :)
2016. szept. 22. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, de ha majd megismerem, akkor kitalálom.
2016. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó páros vagyunk, kiegészítjük egymást. Egyszerre vagyunk legjobb barátok, akik mindenben egymás mellett állnak, legjobb haverok, akik folyton szivatják egymást és együtt nevetnek, és szeretők, akik állandóan kívánják egymást, és szenvedélyes a kapcsolatuk.

L

2016. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

jó szívű, őszinte, érzékeny, hűséges, ragaszkodó, szeretet adni és kapni tudó, édes-mosolygós, laza, jó humorú, ökörködésre is vevő, okos, bölcs, széles látókörű, nem anyagias, nem törtető, álmodozó de mégis stabil bástya, erős, egészségtudatos stb. stb. stb....

reggelig tudnám folytatni, nagyon szeretem a férjemet:)

2016. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Szeretem, mert nagyon romantikus. Mert sokszor szemtelenkedik (poénosan és nem bántó módon). Lehet vele lazulni és programokat szervezni is. Kimutatja az érzéseit. Udvarias és figyelmes.
2016. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!