Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Innen van aki megy majd a...

Innen van aki megy majd a Budapesti Against The Current koncertre februárban?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok mennyien mennek el, szerintem max. 1-2 száz ember ismeri Őket MO-n... És nyílván nem lesz mindnek lehetősége elmenni. Szóval nem tom, hogy lehet profitálni (nem csak az együttesnek, hanem a szervezőknek, stábnak, stb.) így, ráadásul viszonylag alacsony (3000 ft) jegyárak mellet.


De lehet, hogy tévedek az itteni népszerűségükkel kapcsolatban (bár nem hinném). Szal ki az aki ismeri Őket és/vagy fontolgatja is, hogy elmenne?



2016. nov. 29. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem, de egyik ismerősőm+ a családja mennek
2016. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.

Én és a barátom remélhetőleg megyünk. Szerintem sem ismerhetik őket itt sokan. Az ismerőseim közül senki sem ismeri őket de én nagyon szeretem őket. Kíváncsi vagyok mekkora rajongótáboruk lehet itthon. :)

2016. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én remélhetőleg megyek, mert imádom őket! :)
2016. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elég nagy rajongó vagyok, de sajnos nem tudok menni... 🙁

Aki majd megy az utána írja már le, hogy mennyi magyar volt!

2017. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!