Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van aki tud ajánlani olyan...

Van aki tud ajánlani olyan hardcore/post-hardcore együtteseket, akik lázadnak és pl az állam hibáiról énekelnek, a saját nyálas érzelmeik helyett?

Figyelt kérdés

Kb olyan hangzásút keresek, mint a La Dispute, Being As An Ocean vagy a letlive, de szívesen meghallgatom, bármit ajánlotok.

Egyik kedvenc dalom, amihez hasonlót keresek:

letlive. - 27 Club

https://www.youtube.com/watch?v=wc0Qf1pQ1YA



2016. nov. 30. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyálas az aki a saját érzelmeiről énekel?

Akkor Arany Jánosék is nyálasak voltak, mivel ők a saját érzelmeiről írtak verseket.

2016. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Nem az érzelmek nyálasak, csak nagyon nincs hangulatom most a szerelmes (stb) dolgokhoz és nem tudtam jobban megfogalmazni. Ha simán saját érzelmeket írok, egy kicsit ferde lenne az egész, mert a düh is egy érzelem, és én olyasmi dalokat keresek.

Arany Jánosék meg... igazából erről nem tudok mit mondani. Soha sem értettem a verseket, nem vagyok művészlélek, nekem ha nem mondják meg kerek perec a dolgokat én általában nem tudom kiokoskodni a versekből.

2016. dec. 2. 19:54
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nem éppen post-hardcore együttes amit ajánlok, de a többi kritériádnak megfelelne szerintem.

Hallgass System Of A Down-t, azon belül is az első albumukat a "System Of A Down"-t. Ez az album nagyon dühös, agresszív, őrült, és erősen politikai, bár leginkább az örmény genocídium és a felesleges öldöklések kerülnek leginkább középppntba.


Remélem tetszeni fog :)

2017. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Systemet előtte is ismertem/hallgat(gat)tam, de szerintem a System Of A Down albumról nem ismerek semmit. Köszi a tippet! :D
2017. jan. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!