Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a gond a "core" végződésű...

Mi a gond a "core" végződésű zenei genrekkel?

Figyelt kérdés
metalcore, deathcore, mathcore stb. Metálos oldalakon mindenki csak viccelkedik velük és szarozzák, pedig nagyon sok jó banda van. pl.: Architects, Killswitch Engage, Bury Tomorrow, Parkway Drive stb.

2016. szept. 22. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Mathcore XDD azért szarozzák mert zeneileg semmi eredetit nem tesznek bele, a metalcore nekem pl. Egy nyáladzás 2 blast beat között.
2016. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tom Benko ***** válasza:
Hm. Próbáld ki a grindcore, noisecore stílusokat. :)
2016. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Semmi. A hazai metálos oldalokon begyöpösödött kretének vannak, akik még mindig le vannak ragadva az ossiannál, ac/dc-nél, metallicánál meg az ilyen sárkánygyilkos gagyi metálnál. Nem tudnak haladni a korral, ezért utálnak mindent ami újabb. Azt hiszik a hörgős zenék csak az BMTH-ból meg az Asking Alexandriából állnak. De mondjuk egy Born of Osirist, Peripheryt már nem ismernek. Pedig ezek milliószor igényesebbek, eredetibbek és komolyabbak, a nyamvadt metallicáik... :D
2016. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tom Benko ***** válasza:
66%
@3: A jelek szerint te sem vagy jobb.
2016. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

4. A jelek szerint Te sem! :D És akkor most kezdj ezzel valamit, mindenféle indoklás nélkül.

ha esetleg kifejtetted volna...

2016. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tom Benko ***** válasza:
71%
@5: Egyrészt van nevem, nyugodtan szólíthatsz úgy is. Másrészt pedig pontosan ugyanazt a fröcsögést csináltad te is, mint az általak inkriminált "ősrockerek". Fölösleges bármilyen indoklás, ott van, olvasható és értelmezhető.
2016. okt. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Meg ne sértődj, de nem érdekel a neved. Fröcsögésnek tartod vagy sem, ezt a kört nem én kezdtem. Az említett oldalak tele vannak begyöpösödött tudatlan, kötekedő emberekkel, akiknek úgy igazán fingjuk sincs a zenéről,(vagy ha mégis, akkor rettenetesen elfogultak) és zsigerből lesza..roznak mindent ami változást, újítást hoz. Hidd el próbáltam én értelmesen beszélni velük, Nem lehet! Kész időpocsékolás. Nekik ugyanúgy sz..ar a numetál, a post-hardcore, a metalcore, a deathcore, mathcore, a djent, az electronicore, a grindcore és sorolhatnánk. És sosem indokolják meg normális, csk olyan egyszerű okokból szólják le hogy: MERT CSAK!!! meg hogy lehangolt gitárok vannak, és hörögni bárki tud, meg buz..isan néznek ki a zenészek :DD Ezekkel most mit kezdjen bárki is? Még egyszer nem hallottam tőlük értelmes magyarázatot arra hogy miért nem szeretik az adott műfajokat. Legfeljebb ilyenkor előszedik az Asking Alexandriát, ami valóban egy túlértékelt divatzenekar, de ez még nem jelenti azt hogy az egész műfaj ilyen lenne.

Persze ha én kimondom a véleményem, máris kapom a hozzád hasonló emberek megjegyzéseit. Érdekes, az ember ne védje meg amit szeret, meg ne legyen véleménye, és tűrje el hogy indokolatlanul utálkoznak mások. Igazad van, így sokra lehet menni az életben. :D

A lehetőség meg továbbra is adott, tessék felsoroltam pár műfajt, támaszd alá miért rosszak! Érdekelne, hogy meg tudod e indokolni, vagy ez az egész csak üres oltogatás részedről...

2016. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jav: indokolják meg normálisan*
2016. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tom Benko ***** válasza:
Ad1: Pontosan ugyanúgy érvtelenül nyilatkoztál meg, mint azok, akiket példának veszel elő. A kommentednek semmi érvtartalma nem volt, egyszerűen kinyilatkoztattál, méghozzá eléggé sértő és hozzá nem értő módon.
2016. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el mégegyszer a kérdést! "Metálos oldalakon szar...ozzák xy zenei műfajt" Erre ehhez mérten reagálok, mivel nem lehet máshogy és nem is érdemes. Egyébként hallottál róla hogy Hammurapi már közel 4000éve törvénybe foglaltatta, hogy ha valaki vádol valakit, akkor a vádlónak kell bizonyítania a vádlott bűnösségét, és nem vádlottnak a saját ártatlanságot? A mai napig ez a jog alapja. Átfordítva ezt ide, amíg nem kapok normális érveket, hogy miért sz...ar a core zene, addig nem vagyok köteles az első hozzászólásomnál tartalmasabb módon megindokolni, hogy miért nem az. Úgyhogy hajrá, ha meg tudod indokolni miért rosszak ezek a zenék, kapsz rá rendes választ. Ha nem tudod megindokolni, ergo a témáról nem tudsz beszélni, akkor viszont keress mást, akivel személyeskedhettek, met ennek így semmi értelme. Ez kérdés a zenéről szól és nem az én személyemről!
2016. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!