Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az Avantasia...

Mit gondoltok az Avantasia együttesröl?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elmegy kategória. Az Ayreon sokkal, sokkal jobb! :)
2010. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Pop-metál. Nem rossz, tingli-tangli, háttérzenének elmegy, főleg a Lost in Space album. Monjduk úgy, hogy kb. ők a legpopuláisabb együttes, akiket meghallgatok. Már ha Tobi Sammet a széles rétegekhez is eljut, amit azért kétlek. Lady Gagával manapság nem lehet versenyezni. :P
2010. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thurston ***** válasza:
62%
Az előző válaszolókkal kell egyetértenem, mindenben, amit leírtak. \m/
2010. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

IMÁDOM ŐKET csak annyi :)

Nagyon szeretem

2011. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc bandám!


Pop-metál??? Van egyáltalán olyan? Az Avantasia power-metal.

2011. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 EdguyFan válasza:
Szerintem nagyon jó hogy Tobias Sammet elkezdte 2000-ben ezt a projektet hiszen fantasztikus.Már ez az egész ötlet is jó hogy egy operát amiben sok énekes és zenész van metálosítsunk meg és ebből lére hozta a MetálOperát.
2013. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 marhatáp válasza:

én senkit sem akarok megsérteni de szinte minden amit leirtatok az hülyeség...

1. nem zenekar hanem album projekt a kettő nem ugyan az, a projektet (általában (lö: AINA)) egy ember írja ez esetbe Tobias Sammat...

2. az együtteseknek már csak a nevéből fakadóan is kevés ember játszik, persze nem zárja ki hogy vendég énekeseket, kórusokat vagy egy egész szimfonikus zenekart össze hívjanak (lö: rhapsody of fire)

amm én nagyon szeretem főlega opera part 1-2-őt

2014. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy csalódás volt. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem hallgattam túl sokat, de amit hallottam, az nem jött be. Én a "metal opera" és a hasonló jellemzők miatt sokkal többre számítottam tőlük.
2018. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!