Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lettek ilyen drágák a...

¡Converse! 182 kérdése:

Miért lettek ilyen drágák a gitárok az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Vegyük csak a squiert, régebben 20-30e között lehetett kapni újonnan most pedig már majdnem 40e , ugyan ez a helyzet az affinity és a többi gitárnál mindeggyik ára több 10 ezer forintal nőtt . De azt sem értem ,hogy a fender csökkenti folyamatosan a kínálatot. Nem egy szériát szüntettek meg , vontak össze és a szín választékot is csökkentették . Ennyire rosszúl mehet a fendernek hogy nem érte meg ezek a modellek gyártása??

2016. dec. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A Fender birtokolja a gitargyartó cégek felét kb. biztosan nem megy rosszul nekik. Az árak meg hát Squiereknél is találsz olcsó gitárokat annyi hogy az átlag git felhozták egy 10 ezerrel.
2016. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval a nem gagyi átlag gitárból gyártanak többet ezért drágább.

Ugyanaz vagyok csak kicsuszott a telo a kezemből és beküldte a választ...

2016. dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a választék csökkenése , az mitől van ?
2016. dec. 5. 13:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg azt sem értem hogy ami idályig 80e volt az most miért 100 , csak mert a fender leány válalata a squier azért én nem adnák ki majd 40 ezret egy bulletre .
2016. dec. 5. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Az összes gitár feljebb kuszott,pár éve pl a schecter omen extreme 6 110 ezer körül volt, most 160 körül...

Az árfolyamok nagyon felmentek azóta

2016. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most látom csak hogy az "olcsó" bulletek ára is a középmezőnybe kúszott fel a 46.000ft árával. Az angol vintage v6 ami egy piszok jó minőségű stratocaster pedig maradt 66-85ezer körül, tehát nem minden gitárt emeltek fel.

Gondolom hogy az USA és a távolkeleti piaci viszonyok romlása az ok mióta Trumph az elnök Amerikában. Az hogy miért is kevés a kínálat napjainkban pedig az hogy biztosan telített a piac. Nem minden zenész vásárol standard Fender-t, sokkal inkább szignózottat valamelyik autentikus előadótól valót aminek a hangja jellegzetessége nehéz áron hozható ki egy standard-ból. Érzésem szerint sajnos olyanná kezd lenni a Fender mint a Zippo.

2017. ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!