Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az ESP gitárok...

Szerintetek az ESP gitárok miért olyan drágák?

Figyelt kérdés

Vajon tényleg megérik az árukat? Vagy csak azért olyan drágák, mert híres a márka, mivel sok nagy gitáros használja?

Úgy tudom a gyártás alatt sokmindent manuálisan csinálnak, hogy tökéletes legyen a minősége, viszont van több kevésbé ismert gitármárka, ahol szintúgy kézzel történik a gyártás.

Szerintetek, egy profi gitáros miért választja az ESP-t? Azért mert tényleg annyira jó, vagy mert pl Kirk Hammett is azt használja?



2014. dec. 6. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az ESP csúcsminőségű, kompromisszummentes gitárokat gyárt.

Az ára annyi, amennyiért el lehet adni.

End of story.

Azért meg senki nem vesz 600 ezerért gitárt, mert K.H. is azt használja.

2014. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak a név nem adná el, ha nem lenne jó.
2014. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Szerintetek, egy profi gitáros miért választja az ESP-t?"

Ezt úgy mondod, mintha minden profi gitáros ESP-t akarna.

2014. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha úgy értettem volna, akkor úgy írtam volna.
2014. dec. 7. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:
igazàbol a neve nyom sokat nèzd pl ott a leány vállalat LTD gyárt pl ugyan olyan gitàrt 250 ezerèrt mint az esp horizon 2 ami asszem 800 körül van ugyan az a fa anyag ugyan az a pick up hangszedõ talàn csak a hangolò kulcs más meg hogy máshol gyàrtják de szerintem aki játszott már ltd n annak nem kell elmondani hogy milyen persze lehet hogy valamibe jobb az esp de mègis a nèv kerül sokba
2014. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, az Esp csak a kulcsokban más az Ltdtől...

Nincs még pizsi idő?

2014. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös:


Ja, csak annyi a különbség, hogy az ESP Japánban készül, az LTD meg Koreában, Indonéziában, Vietnámban. Kínában...

No meg minden, ami ezzel együtt jár.


Az egyik egy képzett szakemberek által, válogatott anyagokból előállított hangszer, míg a másik egy futószalagon betanított munkások által készül azokból az anyagokból, amihez ott hozzá tudnak jutni.


Jók az LTD-ék az árukért, de azért kissé merész kijelenteni, hogy a legjobb LTD ugyanaz, mint egy nála 3x drágább ESP.

2014. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem ugyan az ès nem ugyan olyan jó mindig lessz különbsèg az ltd javára csak azt akartam ezzel èrzèkeltetni hogy az árához kèpest nem akkora a különbsèg de erre akár lehet pl egy schecter is aminek a legdrágább gitárja is csak az esp ár legalja ès senki ne mondja hogy a schecter nem gyárt 1 osztályú gitárokat
2014. dec. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk az LTD csúcskategóriás gitárjait és az ESP Standardaket hasonlítod, akkor valószínúleg tényleg nem olyan nagy a különbség...
2014. dec. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gondolom akkor ha valaki ár/érték kategóriában a legjobbat akarja (ESP-k közül) akkor az LTD-t vesz, akinek meg mind1 a pénz és a lehető legjobb minőséget az ESP-t.

Youtubon am néztem több videót is, ahol összehasonlítsák őket, hangban nem volt külömbség, és az elmondásuk szerint érzésre sem volt semmi.

Csak érdekelt a véleményetek.

2014. dec. 8. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!