Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen humbuckert lenne...

Milyen humbuckert lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Klasszikus rockot, blues rockot játszok, leginkább AC/DC, és ZZ Top számait szeretem játszani.

Mondják, hogy jóféle a Seymour Duncan, és annak van sok fajtája. Illetve engem Gibson is érdekel, abból a 498T, vagy 57 classic. Nincs erős csöves erősítőm, csak kis 30wattos kombóm, meg külső hangkártya PC progival, ha ez számít. Angus Young signature lenne a tökéletes, de az drága :D

Kíváncsi lennék a véleményetekre, és esetleg mit ajánlotok. A lényeg a nyers, erőteljes hangzás.



2016. dec. 13. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi rá a keret, csak hídit vagy mindkettőt cserélni akarod és milyen gitárba lesz?

mert egy 30e ft os gitárba nem igazán éri meg belerakni egy hasonló áru hangszedőt ha olyan...

2016. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkább csak hídi. Szinte sose használom a nyakit. Egy 10 éves Epi G400-as, ritka vastag nyakkal. 50 kilaj volt használtan. Hangszedőre 20-30 között áldoznék. Az a baj, hogy rendes gitárt nem engedhetek meg magamnak. A Gibsonok 200 fölött kezdődnek, én meg nem vagyok megelégedve a gyári Epi szedő hangjával.
2016. dec. 13. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


ennél jobbat keresve se találhatnál szerintem arra amire neked kell :D

2016. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!