Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek bele Dj-éskedésbe?

Hogyan kezdjek bele Dj-éskedésbe?

Figyelt kérdés
Szeretnék DJ lenni, ehhez mi a feladatom? Van egy virtual DJ nevű progim, de fogalmam sincs, hogy mit hol kell rajta csinálni (na jó a szkreccselés megy) de nem igazán értek hozzá.
2010. máj. 3. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
egy dj tanfolyam tök jó lenne szerintem.Azt szinte mindenhol indítanak.Vagy keress valakit aki megtanít rá.Úgyis minden második ember dj.
2010. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogyha még ahhoz sem értesz nem lesz túl nagy karriered..sőt...

Nagyon sok mkinek az álma h dj legyen, de alig van nagy nevű magyarországon...sok pénz kell hozzá nagyon sok!

Szerintem a környékeden is ahol élsz már vannak residens dj-k, de azért nem akarlak elkeseríteni, egy tanfolyamot megpróbálhatsz, ott úgyis megmondják h van e esélyed érvényesülni

2010. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nem az lenne a célom, hogy ezzel keressem a kenyerem, hanem csak az, hogy itthon tudjak kicsit kevergetni, stb. De szerintem ezt is hagyom:D
2010. máj. 3. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen otthoni kevergetésről van szó, akkor babrálj sokat a programmal, próbáld ki, hogy mi mire való rajta, aztán szép lassan megtanulod. Esetleg megkérhetsz egy havert, aki már látott ilyet, hogy segítsen neked.
2010. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hány éves vagy? Én 17, és már kb. 5 éve "próbálok" zenéket mixelni, remixelni.

http://www.youtube.com/watch?v=1HXYz3Qkcdg

Az egyik művem, hallgasd meg :) Ha kérdésed van, szólj!

2010. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!