Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én hallgatok M. O-n...

Csak én hallgatok M. O-n nyugati underground hip hopot?

Figyelt kérdés
Ti ishalgattok ilyesmit? : Masta ace,wu tang,nas,premo,guru,peterock and cl smooth,9th wonder által készített zenék,buckshot,cymarshall law,heltah skeletah,redlight boogie,AZ stb...
2010. máj. 5. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én nem :)
2010. máj. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
33%
nem, mi ZENÉT hallgatunk, ez mondókaverseny, szerintem te vagy a VILÁGON az egyetlen, aki ezeket hallgatja :)
2010. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jóvan f.szkalap az értelmes válaszokat várom -.-
2010. máj. 5. 10:55
 4/6 anonim válasza:
Egy wu tang, vagy egy nas szerintem nem túl underground. De igen, egész sokan hallgatják ezeket itthon. Járj le itthoni hip-hop bulikra, ha tetszenek ezek is. ott biztos megismerkedhetsz olyanokkal akik ezeket vágják.
2010. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenféle undergroundot hallgatok, többek között nyugatról is, de nem biztos hogy ugyanúgy értelmezzük ezeket a fogalmakat.

http://www.youtube.com/watch?v=rQlOd-OZWUI

Peru pl nyugatra van, a Wu Tang viszont kb annyira underground mint amennyire a pápa mohamedán.

2010. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de ugyanarra gondolunk , csak azért soroltam fel őket is,mert sokan nem ismernek mélyebb zenéket/zenészeket

de azért a wu tang se 50 cent meg nas sem a soulja boi

2010. máj. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!