Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Reményvesztetten keresek egy...

Eathaniel kérdése:

Reményvesztetten keresek egy dalt, de nagyon töredékes információim/emlékeim vannak róla. Sok esélyt nem látok rá, de véletlenül nem "ismeri" valaki?

Figyelt kérdés
Ami biztos: a számot a német Viva játszotta, nagyjából 2000-2005 közötti időszakban. A nyelve angol (talán francia, de nekem angol rémlik). A stílusa leginkább elektronikus zene, elektronikus poppzene, kicsit alternatívabb azért mint egy sima mainstream. A klipben futópadokra emlékszem, meg egy TV előtt aerobikozó dagadt pasasra. Az énekesnőnek hosszú göndör szőke haja volt (vagy hullámos), engem leginkább Péterfy Borira emlékeztetett külsejében és éneklési stílusában is. Talán nem egy zenekar volt hanem ilyen. "feat." jelleggel volt kiírva az előadó, mert a csaj nem tagja a "bandának". Tudom nem sok, de ha van valakinek tippje azért hálás lennék :)

2017. jan. 12. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú hát ez tényleg komoly feladvány, esetleg ATB korábbi dalai között lehet érdemes keresgélni, neki ha jól emlékszem akkor már voltak dalai, és dolgozott énekesnőkkel, a stílus pedig nagyjából illik rá.
2017. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, tuti hogy nem ennyire techno/house vonal. Inkább ilyen alternatív zene, csak nem rock, hanem elektronikus stílusban. De azért köszönöm :) Tudom, hogy elég kemény dió, pláne, hogy több számra nem is nagyon emlékszem "tőlük" (asse tudom kiktől :D ) de már hónapok óta macerál :D
2017. jan. 12. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem tudok semmi konkrétummal szolgálni (alapból nem vagyok otthon az elektronikus zenében), de ha németül tudsz, akkor szerintem jóval nagyobb sikerrel járnál német nyelvű fórumokon.
2017. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bakker még az akinator se vágja :D :D :D
2017. jan. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!