Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ismeri, szereti a TØP-ot?

Ki ismeri, szereti a TØP-ot?

Figyelt kérdés

TØP=Twenty One Pilots

Azt birom mikor a 12-13 éves p#csá k szeretik a Heathens-t és a Stressed Out-ot de több számot,albumot nem ismernek tőlük... Az igazi rajongók szeretik a Heathens-t? Mert szerintem az nem a TØP. Ti mit gondoltok róluk? Nektek mi a kedvenc számotok tőlük?

Nekem:Car radio

TB Saga :D

Fairly Local

Lovely


Köszi minden válaszolónak!!!!



2017. jan. 12. 18:48
 1/10 NotMe válasza:

Hali.

Nekem is a Car radio

Ride

És igazából az összeset szeretem mert a kedvenceim

2017. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
hát én "igazi" rajongó vagyok, és szeretem a heathens-t. egy interjúban mondta tyler, hogy ha nem tetszett volna a rendezőknek vagynemtudomkiknek a szám, tuti a következő albumon kiadták volna. és a stressed out-ot is angyon szeretem, büszke vagyok rájuk, hogy már majdnem 1milliárd megtekintése van a videónak yt-n. és nem tudok dönteni kedvenc számok terén. amúgy a tb saga az nem tøp zene. az csak tyler:D mindegy. akkor már coconut sharks in the water♥
2017. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából én megértem hogy szereted és tiszteletben tartom.

Emelett pacsi mert TOP-os vagy :)

Szóval csak ha kíváncsi vagy hogy én miért nem szeretem akkor vegyük a Migraine-t és Stressed out-ot. Melyik "mond többet"?

Persze ez csak az én gondolatom

Persze tudom hogy TB saga Tyler-é de a másik amit szeretek tőle a Drown. Ha még nem hallottátok volna, tegyétek neg, érdemes! :)

2017. máj. 23. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne így értelmezd, kérdező! A stressed out is rengeteget mond.

( [link] tessék a dal egy más formában. Így érted?)

És egyébként is. Van aki lelkének erre és van akinek arra van szükség. "Az igazi rajongók szeretik a Heathenst?" Az igazi rajongók a cliquet és a srácokat szeretik. Mindent amit egymásért tesznek. Minden interjút vagy fan artot. Szóval javaslom, hogy állj ki a zenéjük mellett és a 12-13 éves kölyköknek inkább azt mondd, hogy "ti csak ezeket ismeritek? Wtf..na várjatok csak. Nesze még pár szám tőlük" xD


Válaszololva: Az én kedvencem a self titled album (bár sadly...Josh ott nem dobol:() de az a leg...nyersebb és őszintébb szerintem

2017. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a beszólás ötletet ;)


Azt én is imádom! Puszilok minden fant!

2017. máj. 25. 18:28
 6/10 anonim válasza:
Szia! Én imádom őket, de a Heathenst nem szeretem annyira. Éppen tegnap történt velem,hogy az egyik ismerősöm meglátta a háttérképem (természetesen TØP) és elkezdte nekem mondani hogy mennyire imádja a bandát. Kiderült,hogy 2 számukat ismeri,és mily meglepő, ez a 2 a Heathens és a Stressed Out volt....Én kedvenc számaim: Message Man, Ode to Sleep,Car Radio, Migraine |-/
2018. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Heathens esetében nem kaptak szabad kezet, ezért más, de attól még nem kell kevésbé tisztelni
2018. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hmm.. én is 13 éves kis p#csa vagyok, azzal a különbséggel, hogy 2 éve vagyok fan, és nem csak 1-2 számot ismerek. Minden albumot ismerek tőlük, a Vessel a kedvencem összességében, de ha dalt kell mondani.. hát az már nehezebb:D talán a Trapdoor. Nagyon mélyen megérint. Ez a banda segített át egy nagyon nehéz korszakomon (lehet fikázni hogy 13 évesen milyen nehéz korszakom lehet, meg ‘biztos nem kapott ájfónt oszt eret vág érte’ megkaptam már, és le 💩om, előbb ismerj meg, majd ítélkezhetsz. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy nem kell megítélni minden 12-13 évest pár díszku*va miatt, vannak azért ebben a korosztályban is igazi fanok.:)
2018. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem téged fikáztalak le ezzel a kérdéssel
2018. máj. 4. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is 13 vagyok és imádom őket😄 viszont amikor valakitől megkérdezem szereti-e őket és a válasza igen... majd megkérdezem hogy melyik a kedvenc száma tőlük és a stressed outot illetve a heathenst mondja (mivel többet nem ismer...) egyből leesik hogy egy kamu fannal van dolgom😂

Kedvenc számaim tőlük pedig...

Hmmm... az összes😂😂 de akkor mondom a Holding onto yout, Fake you outot illetve a Gonert♥️

2019. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!