Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja a magyarok...

Miért utálja a magyarok jelentős része Kovács Ákost?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
miért utálná a nagy része? én csak egyszerűen nem kedvelem, két egyszerű okból kifolyólag: nem tetszenek a nézetei, és a zenéje sem nyeri el a tetszésem. (mondjuk a bonanza banzainak még vannak egész kellemes számai)
2017. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Sokan megutálták a tavalyi vagy tavalyelőtti "női princípiumos" nyilatkozata miatt. Zeneileg szerény véleményem szerint az egyik legképzettebb magyar popelőadó, értem ezalatt, hogy egy minőségibb eladható zenét csinál.
2017. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a média miatt utálják, felfújtak egy jelentéktelen dolgot. De hidd el, nem utálják csaka média tesz úgy mintha sokan utálnák hiszen talán az ő fellépéseire mennek el a legtöbben így is
2017. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Valaki egyszer régebben valami ilyesmit mondott, voltak nála tehetségesebbek , és mégis őt tolták előre . Amúgy én ezt nem tudom. Mamám meg szerintem azért nem szereti, mert hogy hát narancssárga politikai cuccal kapcsolja össze. Meg nem tudom, hát talán az ikonos nap után, amikor az ő számait adták elő, lehetséges, hogy picikét eltelt magától, én amúgy nem tudom, meg én amúgy szeretem.
2017. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Két számát nagyon szeretem. A többit... idegesít a zene. Nekem nem elég tehetséges ez az ember. Szép a kiejtése, és a hangja (musicalhez...!!!). De pocsékok a zenéi számomra, és a szövegektől sem ájulok el annyira.

Pedig én is azokat a "narancssárga" nézeteket képviselem, mint ő. De ettől még nem fogom azt mondani, hogy jó, amit csinál. Nekem hiányzik valami mélység belőle. Mesterkéltnek tartom valamelyest.

Pedig még csak ateista sem vagyok.

És amit a nőkről nyilatkozott, talán erős volt kissé, ugyanakkor nekem tetszett is benne valami. Mert kezdek besokallni attól, hogy a nők is férfiak akarnak lenni. Talán csak ezért.

Azt hiszem mindegyik részt önmagában vizsgálom. Mivel a zenélés a lényeg, az nem tetszik benne, de van ami igen, Ja, és szerintem is el van szállva sajnos magától, ahogy nyilatkozik kiderül...


És most megkövezhetnek az Ákos-rajongók. Kezdve két barátnőmmel is. :D Bár ők ismerik a véleményemet.

2017. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Sokat politizál, fideszes és jól megy neki.

Az emberek irigyek.

2017. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mondanám, hogy jelentős része. Most is a Dunáig állt a sor a Vörösmarty téren a dedikálásán :D

Viccet félretéve itthon jellemző, hogy az egy adott stílusban sikert arató zenészeket a más stílusokat kedvelő emberek lenézik, utálják. Ákos szerintem semmivel nem utáltabb, mint pl. a Halott Pénz vagy az LGT, csak a sajtó szereti kipécézni magának a közéleti szerepvállalása miatt.

2018. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
7: Az nem egy cucc, végülis a Duna-parton van a Vörösmarty tér.
2019. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!