Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nehéz megtanulni gitározni...

Nehéz megtanulni gitározni alapszinten, úgy hogy előtte az alany 7 évet zongorázott? Mennyire lehet gyorsan haladni? Egy év alatt meddig lehet eljutni?

Figyelt kérdés

A cél az lenne hogy megtanuljak még egy hangszeren. Erre jó lenne szerintem a gitár. Hosszúak az ujjaim valamint jó az ujjelválasztásom. Nem szeretnék én lenni az új Chuck Berry vagy a jövő Hendrixxe de egy két riffet szeretnék tudni. Mennyi idő lenne ez? Nem sokat tudok az őszhangzattanról sem de van szolfézs alapvizsgám

köszönöm az értelmes hasznos válaszokat.



2017. jan. 16. 22:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Gyakorlás kérdése, én 5 éve fuvoláztam mikor elkezdtem gitározni égy év után már nagyon jól ment, gyakorlás kérdése
2017. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben ha napi egy órát gyakorolsz egy év bőven elég lesz arra amit kigonoltàl.
2017. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
7 évig zongorázott, de nem sokat tud az összhangzattanról? Ez elég vicces :D
2017. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!