Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondja meg valaki nekem, hogy...

Mondja meg valaki nekem, hogy a Black Veil Brides miért tömegbanda és miért pózer?

Figyelt kérdés
Mert már mindenhol azt, látom, hogy a BVB egy jó szar, mert tömeg, meg pózer... Tömeg azért mert sokan szeretik? Pózer , miért is?

2017. jan. 21. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Én nem pózereznék le senkit, ha nem muszáj, de gondolom azért mondják, mert úgy néz ki a banda, mint a gizda gimisek a jelmezbálon. Ebben szerintem is van némi igazság, de ezért nem szólogatok be, aki szereti hallgassa, nem szoktam kötekedni, és sértegetni.
2017. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudtommal a pózerség azt jelenti, hogy pl: rockernek vallja magát de nem is az...
2017. jan. 21. 15:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktam őket lepózerezni, meg hasonlók, igazából egy számukat még fogjuk rá, szeretem is, viszont a többi számuk nekem túl nyálas, vagy "edgy" (jobb szó hiányában: [link] Számomra a kinézetük is visszataszító, már-már homoszexualitásra utaló (ezzel nem azt akarom mondani, hogy mind langyik, csak azt a bizonyos b betűs szót nem engedi tovább a szűrő).

Tömegbanda, meg azért, mert műfajon belül egyértelműen a mainstreamebb réteghez szólnak a zenéjükkel, ezen nincs mit tagadni. Viszont attól, hogy valami tömegzene, nem feltétlen rossz.

De mindez csak saját vélemény, nem utálom őket, nem szokásom kampányolni ellenük, elfogadom hogy vannak és kész.

2017. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valahányszor meghallom azt, hogy a BVB-t letömegezik, feláll a szőr a hátamon... Nekem a tömegség mást jelent... Azt, hogy mindenki ugyanazt hallgatja, hordja meg stb.. De valahogy sose hallotam volna, hogy a BVB megszólal mondjuk egy rádióban, vagy éppen egy városi centrumban... Érdekes nem?! Elmondom, hogy a BVB nem pózer attól, mert úgy néznek ki ahogy... És nem nyálas egyáltalán... Tönegségről meg nem is beszélve... AZ SE! EGYIK SE!
2017. jan. 21. 17:33
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Na azért fangörcsöt nem kell kapni.

Esetünkben hogy tömegzene nem azt jelenti hogy megszólal egy rádióban vagy egy bevásárló központban(mivel itt réteg zenéről beszélünk)hanem azon a bizonyos műfajom belül eléggé elterjedt és nagyon sokan ismerik.

2017. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Emiatt nem hinném, hogy tömegzene lenne, és bocsánat ha védem a kedvenc bandám nem rá illő jelzőit... Amiatt még nem lesz tömegbanda, mert egy sokan ismerik :/
2017. jan. 22. 10:23
 7/14 anonim válasza:
16%
Ez egy marha nagy baromság!A Black Veil Brides sosem volt tömeg és nem is lesz!Tömeg pl Justin Bieber, ak26 meg az ezekhez hasonló majmok. Tényleg nem hiszem el az embereket. Amíg hosszú hajuk volt, szegecses cuccokba jártak és festették magukat az volt a baj.Most, hogy már nem most az a baj. Eddig festették magukat azért mondták rájuk az emberek, hogy melegek. Most nem festik magukat most már megint ez a szöveg. Félre értés ne essék, nem szeretném egyik válasz adóval sem vitatkozni. Ez az én véleményem. Nekem is kedvenc bandám akárcsak a kérdés feltevőjének. Így szerintem természetes dolog, hogy védem őket. De szerintem abszolút nem tömeg, aki pedig ezt mondja rájuk, az eléggé nagy marha lehet.
2017. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na végre valaki megmondja mi a tömeg! Köszönöm :3 persze, hogy védem mert már facebookon majdnem minden 2. poszt az volt, hogy tömeg, illetve pózer... Én meg már aztvettem észre, hogy az emberek nincsenek tisztában a fogalmakkal.
2017. jan. 22. 22:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha újra (rendesen) átolvasod a válaszokat, észreveheted, hogy egyikünk sem pózerezte le a bandát, csupán leírtuk, hogy szerintünk miért nevezhetik MÁSOK annak.

Én kiváltképp utálom a pózer jelzőt, annyira üres szó, hogy bármire rá lehet húzni, ha eleget magyarázunk.


AK-26 tömegzenét játszik, de a BVB nem? O-oké, csak ezzel az a gáz, hogy ők sem épp egy rádióbarát csapat, maximum a magyar rap ismertebb rétegébe tartoznak.

Tehát ha elfogadod/elfogadjátok, hogy az a tömegzene, ami egy tágabb műfaj felső, legismertebb rétege, felesleges kertelni, a BVB tömegbanda. Ez persze még most SEM jelenti az, hogy rossz.

Maradjunk erről annyiban, hogy mindannyiunknak más a tömegzene.


A megjelenést hagyjuk, részben tényleg a társadalmi normák ellen való lázadás a lényege, ha nem tetszik valakinek, azzal is ugyanúgy elérték a céljukat.


Azt viszont jól teszitek, hogy kiálltok amellett, amit szerettek. Ne is tántorítson el tőle az, hogy egy-két ismeretlen nem ért veletek egyet. Viszont, ha lehet, mindig vizsgáljátok az érveitek önkritikusan, mert a "a bvb jó, ha valami nem tetszik, szr vagy" mentalitás nevetséges. (Nem ti voltatok, de neten előfordul az ilyesmi...)


#3 voltam, remélem nincs harag.

2017. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
U.i.: Bocsánat, átugrottam a szememmel, hogy facebookon pózerezték őket. Akkor az erre vonatkozó részt, légyszi vegyétek semmisnek.
2017. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!