Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondja meg valaki nekem, hogy...

Mondja meg valaki nekem, hogy a Black Veil Brides miért tömegbanda és miért pózer?

Figyelt kérdés
Mert már mindenhol azt, látom, hogy a BVB egy jó szar, mert tömeg, meg pózer... Tömeg azért mert sokan szeretik? Pózer , miért is?

2017. jan. 21. 15:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van a pózer szónak a leírásában, persze észrevettem, hogy nem pózereztétek le nyugi :) amugy ha így értjük, hogy tömegbanda akkor természetesen az, viszont én nem ezt a jelzőt használnám ebben az esetben, mert ennek a mai világban számomra az agyoncsépelt rádiós tömegzene jelző féleség jut eszembe XD persze nincs harag :3
2017. jan. 23. 19:45
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Lehet azért hívták/hívják annak, mert a 14-17 éves "rockerek" első pár kedvenc bandája közé tartozik. Én is szerettem régen, aztán rájöttem, hogy énekelnek de nem mondanak semmit. Legalábbis nekem. Nincsen ezzel semmi baj. Lehet, hogy másnak pont eltalálja az érzelmét ez...

(A felső rocker szót azért tettem idézőjelbe mert azokra értem akik csak kipróbálják ezt a stílust mert keresik a helyüket. De persze rajtuk kívül akárkinek tetszhet, nem akarom én skatulyába húzni őket)

2017. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%

Számtalan oka lehet:


1.) A "begyepesedettebb" rockereknek egy részének, aki beöltözik és sminkel a zenéléshez, az csak pózer lehet, aki nem a tehetségével akar nagyot mutatni, hanem a megjelenésével - ennyi erővel persze a Mötley Crüe és a KISS is pózer, mert show elemekben és fellépő ruhákban se visszafogottak.


2.) Mert szintén ez a begyepesedettebb réteg leragadt egy évtizednél, van akinek, ami a '80-as évek utáni zene, az nem rock, másnak ami a '60-asnál, '70-esnél frissebb, hiába tudnak letenni valamit az asztalra az újabb előadók is, újat mutatni.


3.) Mert általában több a női BVB rajongó (13-20-as korosztály), mint a felnőtt férfiak, és szintén egy réteg úgy gondolja, hogy ha a tinilányok szeretik őket elsősorban, akkor nem igazi rockerek. Arról ezek az emberek szintén elfeledkeznek, hogy annak idején ebben a korosztályban szintén milliók csorgatták a nyálukat Bon Jovi, Nikki Sixx vagy Axl Rose után, az ő koncertjeiken is csomó tini csápolt visítozva.


4.) Néhány rajongó viselkedése, szemlélete miatt következtetnek erre - tisztelet a kivételnek, de sok BVB rajongó csajt ismerek, akik nem látnak tovább azon a ponton, hogy "jaj, olyan cuki Andy, olyan jól néz ki Andy", csak az érdekli őket, hogy a maguk módján mindegyik srác jó megjelenésű a bandában. Persze Andy-t meg Jinxx-t én is jó pasinak tartom, de a tehetségük az elsődleges a szememben.


5.) Talán azért, mert nem elég őrültek jobb kifejezés híján. Nincsen denevér-fej leharapás, mint Ozzy-nál, hangos drogos és csajozós botrányok, mint a Mötley Crüe-nél, ezért nem tartják őket elég keménynek, úgy gondolják emiatt, hogy "csak pár elkényeztetett fiúcska, akik megjátsszák magukat, mert nem tudnak mit kezdeni magukkal". Egy szánalomra méltó közegbe beleégett, hogy ez a kitaszítottak, a nincstelen, balhés kölykök műfaja, így amikor más rétegből is vevők rá, akkor már rögtön nem tekintik "magukkal egy vérből valónak" őket. Röhejesnek tűnhet, hogy pont azért húznak le egy bandát, mert példásabban és érettebben viselkednek, mint anno a "nagyok", de nem precedens nélküli ez a vélemény-oldal sem...


Nagyjából ennyi jutott eszembe, igazából csak annyit tudok mondani, hogy ne húzd fel magad rajta, habár nálam is kiveri a biztosítékot, amikor alkalomadtán pont a rockerek között vannak ennyire csőlátású és előítéletes emberek. Szerintem az évek során bőven tettek le az asztalra, nem tűntek el két-három album után a süllyesztőben.

2018. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

Ők bizony pózerek.

Beöltöznek mintha valami hú de kemény zenekar lennének (mint idehaza a hooligans) és erre kis lányoknak gyártanak pop "metalt".

A zenéjük rettentően gagyi és egyszerű, az énekes énekelni nem igazán tud, és a zenéjük pedig unalmas!


Az előző eléggé nagy hülyeségeket állít, pl: Ronnie James Dionak tudtommal sose voltak botrányai, és mégis a föld legnagyobb heavy metal énekese.

2018. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!