Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az AHS Hotel...

Mit gondoltok az AHS Hotel első részéről? 15/L

Figyelt kérdés
Véleményeket kérek minden mennyiségben.^^

2015. okt. 8. 20:31
 1/9 anonim válasza:
Egyszeruen imadom !! 13L
2015. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez az eddigi leggyengébb kezdése a sorozatnak. Nagyon gyenge,nem fogott meg benne semmi, nem szól nekem eddig semmiről, csak arról, hogy Gaga vámpírkodik és szerintem Gaga elrontotta ezt az évadot, engem irritál amikor ő van és az egész olyan, mintha egy Lady Gaga videóklip lenne. Ennek ellenére Paulson és Bates szokásukhoz híven profik és jól játszanak és Bomer játéka is tetszik. Lily Rabe, Evan Petersben és Angela Bassetben reménykedek, hogy felhozzák a színvonalat és a storyt. Viszont Jessica Lange hiánya nagyon érezhető az évadban. Ami viszont teljesen megmentené ezt az évadot az Lange visszatérése néhány részbe lenne. Abban biztos vagyok, hogy a tini divat AHS nézőknek ez lesz az egyik kedvenc évaduk.
2015. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2

+1

2015. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez a "+1"?
2015. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt , hogy egyetértek azzal amit írtál :>
2015. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is osztom a második válaszoló véleményét, engem sajna nem győzött meg. :(
2015. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek a 2. hozzászólóval!
2015. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első rész bűn gyenge volt, kicsit csalódtam is a sorozatban, a 2. rész után viszont nagyon megtetszett a sztori és a karakterek is :)
2015. okt. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

imádtam

nekem nagyon tetszik

és TRISTAN a legjobb.<3

2015. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!