Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Interneten meglehet tanulni...

Interneten meglehet tanulni zongorázni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,és szeretnék venni egy szintetizátort.Mostanában rávagyok kattanva a zongorára,és már nagyon szeretnék játszani is.

Interneten mennyi idő lenne megtanulni hobbiszinten játszani?(már ha lehetséges)

Édesanyám megtanit majd kottát olvasni,mert ő régen járt zongorára.Napi hány órát kell majd gyakorolnom?



2017. jan. 25. 23:08
 1/3 anonim válasza:

Valamilyen szinten meg. Számos online kurzust(akár fizetős is), leírásokat, oktató videókat találhatsz (youtube)a neten.

Ha tudsz angolul, akkor több a lehetőség.

Hogy mennyi ideig tart, az rajtad múlik. Te döntöd el mennyit gyakorolsz.

2017. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játszani megtanulsz neten, de konkrétan kottából nem fogsz tudni játszani. Legalábbis én neten tanultam, de a kottát nem ismerem. Eleinte csak különböző dalokat gyakoroltam be, aztán egyre jobban ment, és hallásból elkezdtem játszani. Mondjuk ilyen komolyzenei műveket nem tudok játszani.
2017. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szeptim válasza:

Szia,


Rengeteg jó anyag van fent. Ha elég szorgalmas vagy és sokat kitartóan gyakorolsz akkor igen. A youtube-on sok oktató videó van, amihez még kotta sem kell. Beírod a gugliba hogy easy piano lessons for beginners és csak válogatnod kell.


De ha szintit veszel sosem fogsz zongorázni. Ahhoz kell venni legalább egy digitális zongorát. A szintetizátoron billentyűzni lehet max. Dallamot játszani, de nem tudsz majd dinamizmust meg életet vinni a hangokba. Ahhoz kell a súlyozott billenytű. Vagy igazi zongorán vagy egy megfelelő digitális/elektromos zongorán.


Persze kipróbálni magad a szinti is jó. De zongoratanuláshoz biztosan nem.

2017. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!