Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek ki a kedvenc gitárosoto...

Nektek ki a kedvenc gitárosotok, és miért pont ő? :D

Figyelt kérdés
többet is írhattok

2017. jan. 28. 20:54
1 2
 1/15 Mojjo ***** válasza:
100%

- Tatyhana Ryzkova. Azon kívül, hogy zseniális gitáros, a youtube oldalán csomó hasznos tippet/trükköt/tanácsot oszt meg.

Egy videó tőle: [link]


- Ana Vidovic. Azt hiszem, ő az a név, ahova nem kell írnom semmit, mindenki ismeri, aki szereti ezt a fajta gitárzenét.

Egy videó tőle: [link]


- Gabriella Quavedo. Kicsit (nagyon) más stílus, meg talán máshol tart azért még a fejlődésben, de nem lehet nem megemlíteni.

Egy videó tőle is: [link]

2017. jan. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mojjo ***** válasza:

Akarom mondani, Quevedo.

[link]

2017. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Slash- mert eszméletlenül jól csinálja amit csinál! [link]

Ben Bruce- mert jól vsinálja amit csinál, és mert nagyon vicces és jó fej ember (2:05 től gitározik) [link]

2017. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mojjo ***** válasza:
Basszus, most nézem, tegnap éjjel konkrétan behaluztam, hogy női gitárosra vagy kíváncsi :D Na mindegy most már :)
2017. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én is néztem hogy miért csak nőket írtál.:D

Nem baj ment a zöld kéz mindkettőtöknek.

2017. jan. 29. 18:22
 6/15 anonim ***** válasza:

Sok van, leginkább "klasszikusok".

SRV, Hendrix, Gilmour, Page, Buddy Guy, Knopfler, Clapton, magyarok közül Tátrai.

2017. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Slash ☺ Részben azért is ,mert kamaszkorom meghatározó együttese volt a Guns n Roses.

( Axl Rose volt a férfiideálom hahahha, persze fiatalkorában,mikor hosszú volt a haja) ☺

2017. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Waff ***** válasza:
100%

Axeljózsinak most is hosszú a haja...csak kicsit "szénakazlas" a hajfestéktől, meg a botoxtól...


Kérdésre:

Jimmy Page, Slash, Alapi, Maróthy Zoli, Nagyfi Laci, Daczi Zsolt.

2017. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A hagyományosan játszó gitárosok közül Tátrai, Knopfler, Petrucci a legnagyobb kedvencek.

De szeretem Zappát, Tom Morellót meg Ron Thalt is, mert ők nagyon kreatívan feszegették a gitár, mint eszköz határait.

2017. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 30. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!