Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ekkora harc az...

Miért van ekkora harc az underground és a mainstream zenekarok közt?

Figyelt kérdés
Többször látom azt, hogy az underground zenét kedvelők szidják az ismertebb zenéket, hogy a tehetségtelenebbeket hamarabb észreveszik és egyéb kifogásokat keresnek. Engem már kezd kicsit idegesíteni.

2017. jan. 31. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez így túl tágan van megfogalmazva...

Csak azért mondom, mert van olyan, aki szerint a Pink Floyd túl mainstream, és olyan is, aki számára a Tventivanpájlotsz jelenti az egyediség felső fokát...

2017. febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én például csupa mainstream hallgató között élek, ők meg az én zenésimet szidják hogy ez mekkora f0$, nekem legalább van saját ízlésem, és nem azt hallgatom amit belém tömnek.


Mindemellett a. népszerűbbek közt se olyan rossz minden

2019. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Folytatom

Szóval azzal semmi bajom hogyha egy mainstream előadót szeretsz, ha tényleg szereted és nem csak azért hallgatod mert az a "menő"

2019. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!