Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az egyslágeres előadóknak...

Az egyslágeres előadóknak hogy néz ki egy koncertje?

Figyelt kérdés

Egy-másfél órán át untatja a tömeget, aztán bedobja a slágerét?

Gamma Ray, Helloween, vagy hazai pályáról Pokolgép fanként nem nagyon tudom, hogy kell ezt elképzelni.


2017. febr. 5. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem úgymond az élő zenét (minimal,disco,r&b..) de egyszer barátnőm miatt elmentem. Nem tudom már ki volt az előadó,de egy sláger zenéjük volt,meg volt még egy saját de az gagyi volt (barátnőm szerint) és ők más slágereket dolgoztak át a saját stílusukba
2017. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyslágeres előadóknak is van sok számuk, tehát van mit játszaniuk, de mindenki azt az egy slágert várja, és nyilván azt hagyják utoljára.
2017. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyslágeres előadóknak is van egy keménymag rajongótábora és szerintem ők mennek elsősorban a koncertjeikre. Mondok egy példát: Gotye. Mindenki ismeri a Somebody That I Used to Know-t, nagy berobbant egyszer a szám, mert nagyon fülbemászóra, rádióbarátra sikerült, míg a legtöbb száma annak a csávónak nagyon lassú, depressziós valami, és én személy szerint imádom a dalait. Nem próbálok senkit meggyőzni, hogy ne tekintsenek Gotye-ra egy one-hit-wonderként, mert az az egy dala eléggé eltér a többitől, de én személy szerint többnek tartom annál, így ha lenne itt koncertje, én elmennék, élvezném az "unalmas részt" is, mivel én azokat a számait is bírom.
2017. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!