Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Itthon zongora tanár nélkül...

Itthon zongora tanár nélkül meglehet tanulni zongorázni? Milyen hangszert ajánlanátok elsőre?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni zongorázni de először egy kicsit olcsóbb hangszerrel kezdeném egy orgonával ,hogy-hogy érzek majd rá a dologra és aztán váltanék kicsit drágább hangszerre! Milyen orgonát ajánlanátok ?
2017. febr. 6. 20:30
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az orgonán nekezebb játszani.. Kezd inkább valami egyszerű szintetizátorral(?). Nekem sikerült.
2017. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy orgona annyira olcsó? Nem hiszem. Akkor már inkább egy szintetizátor, ahogy az előttem szóló is írta.
2017. febr. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, el lehet kézdedi... Egy olcsóbb szintetizátor, kották, és az sem ártana, ha van valaki a családotokban, aki tud zongorázni... Nekem sikerült anyukám segítségével, egy év alatt elsajátítottam az alapokat...

És az orgona egy cseppet sem olcsó hangszer, és nem is hiszem, hogy van hely a nappalitokban neki!😂

De még egy zongora sem olcsó, mondom, inkább egy olcsó szintetizátor, és aztán jöhetnek a drágábbak, de csak ha már jól megy.

2017. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen azóta rájöttem ,hogy jobb lenne egy olcsóbb szintetizátor :D Egyébként te milyenen tanultál ? :) És milyen idős kordban kezdted el ? Persze ha nem vagyok túl indiszkrét :)
2017. márc. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!